SİYASET

Bu papağan Tayyip Erdoğan hayranı

Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini öpen papağan sosyal medya fenomeni oldu.

Bahçeli'den Akşener'e FETÖ'cü ve PKK'lılar imza verecek iması

Devlet Bahçeli kafası karıştıran bir mesele hakkında konuştu. İsim vermeden Cumhurbaşkanı adayı olacak olan Akşener'e FETÖ'cü ve PKK'lılar imza vereceği ve İçişleri ve Adalet Bakanlarını imzacıları incelemesini istedi.

Abidik gübüdük ittifakı'nın paydaşının toplantısında ilginç isimler

‘Cumhur’a karşı kurulan ‘abidik gübüdük ittifakı’nın paydaşlarından Saadet Partisinin toplantısına ilginç isimler katıldı.

24 Haziran öncesi CHP, SP, İP, DP ittifakı

CHP, SP, İP, DP ittifakı tabanlarda rahatsızlığa yol açtı

Saadet Partisi'nin savrulma hızına yetişilemiyor

Saadet Partisi üyelerinin 1 Mayıs etkinliğine katıldı ve “İşçiyi Yaşat ki Devlet Yaşasın” yazılı pankart açtı. Pankarttaki a harflerini anarşizm ve satanizm sembolleri şeklinde kullandı.

'Keşke kardeşlik kelimesini ağzına alsaydı'

Herkes Abdullah Gül'ün aday olup olmayacağını merak ediyordu. Gül cumartesi günü bir açıklama yaparak aday olmadığını açıkladı. Gü'ün sözleri MHP lideri Devlet Bahçeli'ye soruldu. Bahçeli bakın ne dedi.

Kazanamayacağını bildiği için kaçmanın bahanesini buldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı’na neden aday olmadığını “Bir siyasi partinin genel başkanının, cumhurbaşkanı adayı olmaması gerektiğini söyledim” sözleriyle açıkladı.

Arınç Gülemeyince garip bir yorum yaptı

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün aday olma cesareti gösterememesi üzerine Bülent Arınç bir açıklama yaptı.

Abdullah Gül cesaret edemedi

Erdoğan düşmanları ile kol kola girerek adaylık denemesi yapan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, aday olmaya cesaret edemedi. Gül açıklamasında şimdilik eski devlet görevleri ile yetineceğini dile getirdi. 'Erdoğan'ı destekliyorum' bile diyemedi

CHP’nin gözü hep organlarımızda

İç organlarını tüketen milletin organlarına sarılıyor. Son 15 yılda CHP 4 kez organ gaspı kanun teklifi verdi. Son teklif ise yine CHP’den geldi.