15 Ağustos 2018 Çarşamba

ÖRGÜTLER

Diğer

  Şeytanın çocukları şaşırtmadı

  Kadınları üye yapmayan Hür Masonlar, trans bireyleri üye olarak kabul edecek

  Uluslararası Adalet Divanı'ndan BAE'ne şok

  Uluslararası Adalet Divanı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin abluka kararının uygulamasında Katar vatandaşlarına yönelik hak ihlali olduğuna hükmederek, bağlayıcı olan bazı önlemlerin alması gerektiğini kararlaştırdı.

  İngiliz yine yaptı yapacağını, zira o hep şeytan İngilizdir

  Filistin halkı için koruma talep eden Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) tasarısı ABD tarafından veto edilirken, İngiltere ise çekimser kalarak işgalci katillere yine destek verdi.

  Darbe çağrısı savcılığı harekete geçirdi

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Atatürkçü Düşünce Derneği'ne (ADD) ait Twitter hesabından paylaşıldığı iddia edilen 27 Mayıs 1960 darbesini övücü nitelikli paylaşıma soruşturma başlattı.

  ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Haley'e Filistin protestosu

  ABD'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley, konuşma yapmak için gittiği Houston Üniversitesinde, İsrail'in Gazze'deki katliamı karşısındaki tutumu nedeniyle protesto edildi. 

  'İsrail hesabını uluslararası yargı önünde vermelidir'

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İsrail, katlettiği masumların hesabını uluslararası yargı önünde mutlaka vermelidir.' dedi.

  Sayanim terörü nedir?

  Adları ve çalışma biçimleri az bilinen gizli 'Sayanim örgütü', sivil görünümlü kişilerden oluşan ve tüm ülkelerinde örgütlenmiş bir terör örgütü. Türkiye'de kaç Sayanim olduğu ve hangi terör faaliyetlerine karıştıkları merak ediliyor.