DİĞER PARTİLER

Diğer

  Koray Aydın'ın gafı İP'i karıştırır

  MHP eski milletvekili, Koray Aydın, yeni partisind eliderleri karıştırdı. Liderimiz Akşener' diyeceği yerde 'Liderimiz Devlet Bahçeli' dedi, bu gafın ardındansa İP'liler tarafından yuhalandı.

  Gülen’in Ermeni olduğunu söylediği için aday yapılmadı şimdi partisi karıştı

  Gülen’in Ermeni olduğunu söylediği için Akşener tarafından aday gösterilmeyen Kayseri eski Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Akşener'i delirtti. Sözde İP'ten kokma kararı alan Akşener ise partililere ateş püskürdü.

  Meral Akşener, Bahçeli'yi kırmadı

  Dün, parti başkanlığını bırakacağını açıklayan Meral Akşener, Bahçelİ'nin bugünkü nasihatine kulak verdi, 24 saat geçmeden sözlerinden çark etti.

  FETÖ'ye İYİ gelecekti ama Meral Akşener'e bile iyi gelmedi

  FETÖ projesi olduğu iddialarından kurtulamayan ve seçimde yaşadığı hezimetle de gündemden düşmeyen Meral Akşener, İP'in başında ayrılma kararı aldı. İP'in geleceği ise meçhullerle dolu...

  İngiliz sekülerizmini isteyen Temel'in Vatikanlı damadı

  Saadet Partisinin Türkiye'ye İngiliz sekülerizmini getirmeyi isteyen genel başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili önemli bir yazı.

  Saadet tiyatrosu

  Saadet Partisi'ne geçen iki milletvekili Temel Karamollaoğlu'nu yalancı mı çıkardı?

  İP'in milletvekili ipleri kopardı

  Kendini Konya'nın 'en iyi Müslümanı' ilan eden İP’in sendikacı milletvekili Fahrettin Yokuş, daha ilk günden İP'leri kopardı. TBMM'nin yeni Kamer Genci olmaya aday Yokuş'un üslubunun yanı sıra Türkçesi de alay konusu oldu.