DİĞER PARTİLER

Diğer

  İyi Parti yöneticileri Akşeneri suçlayıp istifa etti

  İyi parti kurucuları 'Dar oligarşik yönetim şekli ile hiçbir farkının olmadığını görmüş bulunmaktayız' dedi, Liyakatın ve ahde vefanın olmadığı bir yapının içerisinde yer alamayacaklarını belirterek topluca istifa etti.

  Halaçoğlu: Gülen Ermeni

  MHP'den İyi Parti'ye geçen Tarih Kurumu eski başkanı, milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Gülen'in Ermeni olduğunu söyledi, aday listesine alınmadı.

  Karamollaoğlu, şehid eşini neredeyse yumruklayacaktı

  Fatih Sultan Mehmed Hanın türbesinin ziyareti sonrası şehit eşinin eleştirisine tahammül edemeyen Karamollaoğlu yumruklarını sıktı.

  Meral Akşener'in en yakınındaki kişi FETÖ'den gözaltında

  Kerim Çoraklık, FETÖ propagandası yapmak iddiasıyla gözaltına alındı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in tanımadığım dediği kişi en yakınında duran biri olduğu ortaya çıktı.

  PKK yandaşlarına özgürlük istedi

  CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Selehattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret etti. Saadet Partisi Genel Müdürü ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu da 'Demirtaş serbest bırakılmalı' diyerek, 'İnşallah biz gitmeden o çıkar' ifadelerini kullandı.

  Abidik gübüdük ittifakı'nın paydaşının toplantısında ilginç isimler

  ‘Cumhur’a karşı kurulan ‘abidik gübüdük ittifakı’nın paydaşlarından Saadet Partisinin toplantısına ilginç isimler katıldı.

  Saadet Partisi'nin savrulma hızına yetişilemiyor

  Saadet Partisi üyelerinin 1 Mayıs etkinliğine katıldı ve “İşçiyi Yaşat ki Devlet Yaşasın” yazılı pankart açtı. Pankarttaki a harflerini anarşizm ve satanizm sembolleri şeklinde kullandı.

  CHP parçalandı

  İyi Parti'yi seçime sokmak için 15 milletvekili İyi parti'ye transfer eden CHP'de isyan çıktı.