15 Ağustos 2018 Çarşamba

MHP

Diğer

  Meral Akşener, Bahçeli'yi kırmadı

  Dün, parti başkanlığını bırakacağını açıklayan Meral Akşener, Bahçelİ'nin bugünkü nasihatine kulak verdi, 24 saat geçmeden sözlerinden çark etti.

  Bahçeli, Merali pek sevdi

  Devlet Bahçeli, Koray Aydın’a çağrı yaparak “Hanımefendinin partinin başında kalması için ikna etmeli” dedi

  Türkeş-Bahçeli düellosu sürüyor

  Bahçeli Türkeş'in sözleri üzerine 'MHP'yi dışlamaya kimsenin gücü yetmez' diyerek Ak Partili adayları uyarmıştı. Türkeş, 'Sayın Bahçeli MHP'li adayları uyarsın, çünkü sahada onlar o tür konuşmaları yapıyor' dedi.

  Bahçeli 'af' talebi ile sandığa oynuyor

  24 Haziran yaklaştıkça MHP lideri sürekli 'af' talebini daha yüksek sesle dile getiriyor. Bahçeli'nin sürekli gündem de tutup yüksek sesle dile getirdiği af kanundan maksadı, sandıktan çok daha güçlü çıkmak. Bazı kişileri de bu vesileyle kurtarmak olduğu görülüyor

  AK Parti, CHP ve MHP'den ortak 'Gazze' bildirisi

  TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti, CHP ve MHP tarafından, terör örgütü İsrail'in Gazze'de yaptığı katliama ilişkin ortak bildiri yayınlandı.

  İşte 'Cumhur İttifakı Protokolü’nün tam metni

   AK Parti ve MHP'nin 'Cumhur İttifakı protokolü', AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı tarafından YSK'ya teslim edildi.

  Bahçeli'den Akşener'e FETÖ'cü ve PKK'lılar imza verecek iması

  Devlet Bahçeli kafası karıştıran bir mesele hakkında konuştu. İsim vermeden Cumhurbaşkanı adayı olacak olan Akşener'e FETÖ'cü ve PKK'lılar imza vereceği ve İçişleri ve Adalet Bakanlarını imzacıları incelemesini istedi.

  'Keşke kardeşlik kelimesini ağzına alsaydı'

  Herkes Abdullah Gül'ün aday olup olmayacağını merak ediyordu. Gül cumartesi günü bir açıklama yaparak aday olmadığını açıkladı. Gü'ün sözleri MHP lideri Devlet Bahçeli'ye soruldu. Bahçeli bakın ne dedi.