FOTO GALERİ

Diğer

  Sel felaketlerini gazeteler nasıl gördü

  Ordu ve Antalya'da yaşanan orta ölçekli sel felaketleri gazetelerin çoğunun birinci sayfasındaydı. Ancak hiç biri manşet yapmadı. Ancak en doğru başlığı Milliyet attı.

  Bangladeş'te öğrenci gösterilerinden üzücü kareler

  Bangladeş bir haftadır lise öğrencilerinin protestosu ile çalkalanıyor. Trafik kazasında 2 okul öğrencisinin ölümünden sonra protestolar başladı. Protestolarda birçok öğrencinin öldüğü ifade ediliyor. Ülkede sosyal medyaya ulaşım engellendi.

  Delikanlılığın kitabını yazan iki kısa boylu yiğit

  Bu delikanlı yiğitler karşısında İsrail mi kalır? Kalmaz ve kalmayacak!

  Halk Adnan Oktar'a nasıl bakıyor, AK Parti'den ne istiyor?

  MAK Araştırma'nın yaptığı kamuoyu araştırması ilginç bir tabloyu ortaya koyuyor. Toplumun iktidardan ve AK Parti'den beklentisi ne? Hak ve İsrail ajanı Adnan Oktar'a nasıl bakıyor? İşte detaylar!

  1974 Kıbrıs Barış Hareketi'nden kareler

  Mehmetçiğim 1974'de gerçekleştirdiği Kıbrıs Barış Hareketi'ne ait kareler ilk kez yayınlandı. Mehmetçiğin sakin ve vakur davranışı gözleniyor. Öte yandan askerde bıyık serbest, subay minarede ezan okuyor.

  15 Temmuz'un yıl dönümüne saatler kala Gazze'ye saldırı

  Terör örgütü İsrail Gazze'de bir binayı hedef aldı. İsrail işgal uçakları 15 ve 16 yaşında 2 Filistinli şehit etti ve 15 Filistinliyi ise yaraladı. Filistin direnişi misilleme olarak Siyonist işgal noktaları havan top ve kısa menzilli roketlerle cevap verdi.

  Hem hoş, hem şifalı, hem bol

  Karaciğer ve böreğin en iyi dostu ve yol kenarından bile rahatlıkla toplayabileceğiniz “karahindiba’’ tabii bir eczane