FOTO GALERİ

Diğer

  1974 Kıbrıs Barış Hareketi'nden kareler

  Mehmetçiğim 1974'de gerçekleştirdiği Kıbrıs Barış Hareketi'ne ait kareler ilk kez yayınlandı. Mehmetçiğin sakin ve vakur davranışı gözleniyor. Öte yandan askerde bıyık serbest, subay minarede ezan okuyor.

  15 Temmuz'un yıl dönümüne saatler kala Gazze'ye saldırı

  Terör örgütü İsrail Gazze'de bir binayı hedef aldı. İsrail işgal uçakları 15 ve 16 yaşında 2 Filistinli şehit etti ve 15 Filistinliyi ise yaraladı. Filistin direnişi misilleme olarak Siyonist işgal noktaları havan top ve kısa menzilli roketlerle cevap verdi.

  Hem hoş, hem şifalı, hem bol

  Karaciğer ve böreğin en iyi dostu ve yol kenarından bile rahatlıkla toplayabileceğiniz “karahindiba’’ tabii bir eczane

  İşte bugün neticelenen son seçim anketi

  MAK Danışmanlık 24 Haziran seçimlerine yönelik yaptığı son seçim anketini yayınladı. Ankette 3. Havalimanın ismi ile seçim sonrası ekonominin durumu da soruldu. İşte balık sırtı gözüken anket sonuçları

  Modern hurafe: Ölüden yardım isteyen isteyene

  Başı sıkışan, işleri yolunda gitmeyen, maçı kazanamayan, iktidara kızan, oğluna kız bulamayan, yolsuzluk muslukları kısılan, seçim kazanmak isteyen, mesaide kaytarmaya çalışan, darbe yapmak isteyen, ülkeye gavura peşkeh çekmeyi arzu eden oraya koşuyor. Koştuğu yer ise Mustafa Kemal Paşa'nın mezarı. Hepsi ondan yardım istiyor ama 'o yardım' da bir türlü gelmiyor.

  Dünyadan iftar kareleri

  İslam topraklarında tüm acı ve sevinçlerle süren iftarlar. İşte çeşitli kareler

  Cumhurbaşkanlığı'ndan İstanbul'un Fethi özel reklam filmi

  Cumhurbaşkanlığı İstanbul'un Fethi'nin 565. sene-i devriyesi için özel reklam filmi çektirdi. Film takdir topladı. İşte filmden kesitler

  14 Mayıs 2018: İsrail'in başkenti cehennemdir

  Sarı Şeytan Trump, Filistin toraklarında İsrail adlı terör örgütünün kuruluş sene-i devriyesinde Tel Aviv'deki, elçiliğini Kudüs'e taşıdı. Siyonist teröristler ise katliam yaptı.

  Osmanlı arşivini çaldı, yakalanıp tutuklandı

  İstanbul'da yurt dışına kaçırılmak istenirken ele geçirilen 18'inci yüzyıla ait padişah fermanlarının, Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Osmanlı Arşivleri'nden çalındığı tespit edildi.