AK PARTİ

Diğer

  AK Parti'nin darbe ve İsrail sever vekili tepki çekti

  Bedelli askerlik tartışmaları sürerken AK Parti İstanbul milletvekilinin sözleri tüm ülkeyi şaşkına çevirdi. İsrail sevdalısı sözlere partiden nasıl bir tepki geleceği merak konusu oldu.

  70 ildeki oy kaybının nedeni ‘yanlış adaylar ve ittifak’

  Hürriyet gazetesi, AK Parti’de seçim sonrası yapılan ilk analizde, 70 ildeki oy kaybında en önemli etken olarak ‘yanlış aday belirleme’ ve ‘ittifak uygulamasından kaynaklı oy kayması’ gösterildiğini iddia etti.

  Türkeş-Bahçeli düellosu sürüyor

  Bahçeli Türkeş'in sözleri üzerine 'MHP'yi dışlamaya kimsenin gücü yetmez' diyerek Ak Partili adayları uyarmıştı. Türkeş, 'Sayın Bahçeli MHP'li adayları uyarsın, çünkü sahada onlar o tür konuşmaları yapıyor' dedi.

  İşte AK Partinin seçim şarkısı

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla AK Parti Seçim Beyannamesi'nin açıklandığı salonda, Dombra şarkısının bestecisi Arslanbek Sultanbekov'un bestelediği yeni seçim şarkısı da görücüye çıktı.

  İşte yeni kabinede bakan olamayacağı kesinleşenler

  Eski ve mevcut kabinede yer alan yer aldığı halde AK Parti listesinde milletvekili adayı gösterilen isimlerin yeni dönemde bakan olmaları da engellendi. İşte o isimler.

  İşte Partinin il il adayları

  AK Parti'nin aday listeleri açıklandı. İşte tüm illerin adayları

  AK Parti, CHP ve MHP'den ortak 'Gazze' bildirisi

  TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti, CHP ve MHP tarafından, terör örgütü İsrail'in Gazze'de yaptığı katliama ilişkin ortak bildiri yayınlandı.

  'İsrail'i lanetliyoruz, Amerikan yönetimini kınıyoruz'

  Başbakan Binali Yıldırım, 14 Mayıs katliamına 'Barışçı bir gösteri yapan mazlum ve masum Filistin halkına kurşun yağdıran İsrail'i şiddetle, lanetle kınıyoruz. Aynı şekilde, bölgede barış iklimine benzin döken Amerikan yönetimini de kınıyoruz' cümleleriyle tepki gösterdi.