AK PARTİ

Diğer

  Türkeş-Bahçeli düellosu sürüyor

  Bahçeli Türkeş'in sözleri üzerine 'MHP'yi dışlamaya kimsenin gücü yetmez' diyerek Ak Partili adayları uyarmıştı. Türkeş, 'Sayın Bahçeli MHP'li adayları uyarsın, çünkü sahada onlar o tür konuşmaları yapıyor' dedi.

  İşte AK Partinin seçim şarkısı

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla AK Parti Seçim Beyannamesi'nin açıklandığı salonda, Dombra şarkısının bestecisi Arslanbek Sultanbekov'un bestelediği yeni seçim şarkısı da görücüye çıktı.

  İşte yeni kabinede bakan olamayacağı kesinleşenler

  Eski ve mevcut kabinede yer alan yer aldığı halde AK Parti listesinde milletvekili adayı gösterilen isimlerin yeni dönemde bakan olmaları da engellendi. İşte o isimler.

  İşte Partinin il il adayları

  AK Parti'nin aday listeleri açıklandı. İşte tüm illerin adayları

  AK Parti, CHP ve MHP'den ortak 'Gazze' bildirisi

  TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti, CHP ve MHP tarafından, terör örgütü İsrail'in Gazze'de yaptığı katliama ilişkin ortak bildiri yayınlandı.

  'İsrail'i lanetliyoruz, Amerikan yönetimini kınıyoruz'

  Başbakan Binali Yıldırım, 14 Mayıs katliamına 'Barışçı bir gösteri yapan mazlum ve masum Filistin halkına kurşun yağdıran İsrail'i şiddetle, lanetle kınıyoruz. Aynı şekilde, bölgede barış iklimine benzin döken Amerikan yönetimini de kınıyoruz' cümleleriyle tepki gösterdi.

  Erdoğan: Batı rahat olun, hele hele BBC çok rahat olsun

  Cumhurbaşkanı Erdoğan BBC'ye verdiği röportajında İngilizlerin seçimlerle ilgili sorusuna verdiği cevapla muhabiri susturdu.

  İşte 'Cumhur İttifakı Protokolü’nün tam metni

   AK Parti ve MHP'nin 'Cumhur İttifakı protokolü', AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı tarafından YSK'ya teslim edildi.

  Erdoğan, 24 Haziran Seçimleri Manifestosu'nu açılkadı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İstanbul Olağan 6. İl Kongresi'ne katılarak '24 Haziran Seçimleri Manifestosu'nu ilan etti.

  28 Şubat Mağdurundan Cumhurbaşkanı'na mektup

  28 Şubat mağdurularının hâlâ cezaevlerinde tutuklu olması toplumu incitmeye devam ediyor. Bu gerçeğe dikkat çekmek için mağdurlardan Tevfik Durmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı.