SİYASET

'Erdoğan ile tartışmaktan nefret ediyorum'

Erdoğan'ın yalancılığını yüzüne vurmasından usanan ABD eski başkanı Barack Obama’nın Erdoğan'la görüşmekten çekindiği ve korktuğu ortaya çıktı. Obama'nın tüm ikili görüşmelerine katılan, eski ulusal güvenlik danışman yardımcısı Ben Rhodes, Obama ile Erdoğan arasında geçen çarpıcı diyaloğu anlattı.

Türkeş-Bahçeli düellosu sürüyor

Bahçeli Türkeş'in sözleri üzerine 'MHP'yi dışlamaya kimsenin gücü yetmez' diyerek Ak Partili adayları uyarmıştı. Türkeş, 'Sayın Bahçeli MHP'li adayları uyarsın, çünkü sahada onlar o tür konuşmaları yapıyor' dedi.

İşte bugün neticelenen son seçim anketi

MAK Danışmanlık 24 Haziran seçimlerine yönelik yaptığı son seçim anketini yayınladı. Ankette 3. Havalimanın ismi ile seçim sonrası ekonominin durumu da soruldu. İşte balık sırtı gözüken anket sonuçları

Abdestsiz evden çıkmaz, lakin Ramazan'da içer

54 yaşındaki Muharrem İnce, bunca ömründe sadece 50 kez namaz kılmış. Abdestsiz evden çıkmadığını iddia eden İnce daha önce Ramazan'da içerken yakalanmıştı. Şimdi ise Ramazan günü seçim otobüsünde yakalandı.

Paralı askerlik geliyor

Başbakan Binali Yıldırım, paralı askerli tartışmasına açıklık getirdi. Seçimden sonra paralı askerlik gelecek...

İnce'nin rütbelerini sökmek istediği Temel Paşa kim?

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Nevşehir mitinginde II. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel'e 'Senin o apoletlerini sökeceğim' demişti. Temel Paşa kimdir gelin yakından hatırlayalım.

Bahçeli 'af' talebi ile sandığa oynuyor

24 Haziran yaklaştıkça MHP lideri sürekli 'af' talebini daha yüksek sesle dile getiriyor. Bahçeli'nin sürekli gündem de tutup yüksek sesle dile getirdiği af kanundan maksadı, sandıktan çok daha güçlü çıkmak. Bazı kişileri de bu vesileyle kurtarmak olduğu görülüyor

65'lik teyze son noktayı böyle koydu

65'lik teyze Eski Türkiye ile Yeni Türkiye'yi mukayese etti. İşte sonuçlar:

CHP'li milletvekili nasıl pazarlandığını anlatıyor

CHP’nin Meral Akşener'e pazarladığı 15 millebilinin nasıl satıldığını Kılıçdaroğlu'nun daşdanışmanı ve milletvekili Okan Gaytancıoğlu böyle itiraf ediyor

MOSSAD sadece O'nu takip ediyor

Filistin topraklarındaki işgalci terörist İsrail'in acımasız istihbarat teşkilatı MOSSAD'ın sadece o Türk büyüğünü takip ettiği tespit edildi.