SİYASET

AK Parti, CHP ve MHP'den ortak 'Gazze' bildirisi

TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti, CHP ve MHP tarafından, terör örgütü İsrail'in Gazze'de yaptığı katliama ilişkin ortak bildiri yayınlandı.

'İsrail'i lanetliyoruz, Amerikan yönetimini kınıyoruz'

Başbakan Binali Yıldırım, 14 Mayıs katliamına 'Barışçı bir gösteri yapan mazlum ve masum Filistin halkına kurşun yağdıran İsrail'i şiddetle, lanetle kınıyoruz. Aynı şekilde, bölgede barış iklimine benzin döken Amerikan yönetimini de kınıyoruz' cümleleriyle tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu'nu 'Rahşan affı' kurtarmış!

Neşter Operasyonu'nu başlatan dönemin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, Kılıçdaroğlu hakkında şok iddia bulundu! Bu haber 2011 yılına ait.

Muharrem İnce'ye ait skandallar bitmek bilmiyor

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 28 Şubatı aratmayan bir icraata imza attığı ortaya çıktı.

CHP'nin İnce'si Müslüman mazlumlara 'terörist' dedi

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayından insan olana yakışmaz sözler. Muharrem İnce Myanmar’daki öldürülen Arakanlı mazumlara Müslüman demeyi bırakın onlar 'terörsit' dedi.

Karamollaoğlu, şehid eşini neredeyse yumruklayacaktı

Fatih Sultan Mehmed Hanın türbesinin ziyareti sonrası şehit eşinin eleştirisine tahammül edemeyen Karamollaoğlu yumruklarını sıktı.

'İki anahtar' yalanının bir benzerini söyledi

İP Genel Başkanı Meral Akşener, 'balık kavağa çıkarsa' türünde bir vaatte bulundu. Daha önce bakanlığını yaptığı DYP'de 'herkese bir, bir araba' yani 'iki anahtar' vaadinde bulunmuş ama hiç birini yapmamıştı.

CHP'nin 15 hüllecisi partilerine geri döndü

CHP’den parti görevlisi olarak istifa ederek İYİ Parti’ye gönderilen 15 CHP'li milletvekili, işlevlerini yerine getiremedi. Ağlayarak giden hülleciler bugün hülleci CHP'ye geri döndü.

Meral Akşener'in en yakınındaki kişi FETÖ'den gözaltında

Kerim Çoraklık, FETÖ propagandası yapmak iddiasıyla gözaltına alındı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in tanımadığım dediği kişi en yakınında duran biri olduğu ortaya çıktı.

PKK yandaşlarına özgürlük istedi

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Selehattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret etti. Saadet Partisi Genel Müdürü ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu da 'Demirtaş serbest bırakılmalı' diyerek, 'İnşallah biz gitmeden o çıkar' ifadelerini kullandı.