SİYASET

İstifa eden edene

Seçim takviminin başlaması üzerine milletvekili olmak isteyen belediye başkanı ve bürokratlar istifa sırasına girdi.

CHP, Amerika'dan aday ithalatına hazırlanıyor

Muhalefetin aday bulamaması alay konusu oldu. Bu kez CHP'nin Cumhurbakanlığına ABD'den ithalat yapacağı dile getiriliyor.

Kılıçdaroğlu: 15 karaktersiz vekil

Kemal Kılıçdaroğlu, '15 karaktersiz vekil' Ak Partiye geçecek dedi, ardından 15 vekilini İyi Parti'ye gönderdi.

Muharrem İnce isyan etti: Oyum Erdoğan'a

2007'de Abdullah Gül için 'asla' diyen CHP, şimdi Gül'e sarıldı. Bunun üzerine Muharrem İnce isyan etti ve 'Oyum Erdoğan'a' dedi

İşte büyük ödülün sahibi Ruşen Çakır...

Saadet Partisi, Ruşen Çakır'a Erbakan Ödülü verdi. Peki kim bu Ruşen Çakır? İşte çok kısa bir Ruşen Çakır hikayesi...

Erdoğan karşıtlarına sözde Erbakan ödülü

Saadet Partisi’nin ‘Erbakan Ödülleri’ 28 Şubatıçılara verildi. Erdoğan muhaliflerinin arzı endam ettiği törene, Abdullah Gül ile Ali Müfit Gürtuna’da katıldı.

Erdoğan'ın 'altın para' çıkışı bizim teklifimizdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü AK Parti grup konuşmasında 'Milli ve yerli para ile kur oyununu bozacağız, altını belirleyici hale getirmenin adımlarını atacağız' dedi.

Türkiye'nin en karanlık ailelerinden Gülekler yine sahnede mi?

Kılıçdaroğlu’na 24 Haziran stratejisini ulaştıran kuryenin FETÖ-ABD ilişkisini kuran Kasım Gülek’in kızı Tayyibe Gülek olduğu belirtiliyor. CHP lideri, Meral Akşener ile önce Gülek’in evinde Cumartesi günü de Avcılar Hilton’da buluştu. İttifak kararı alındı ve 15 CHP’li vekil İyi Parti’ye verildi.

Güvenlik Politikaları Uzmanı Yarar: Türkiye her duruma karşı hazırlık yapıyor

Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, son dönemde Ortadoğu'da dikkat çekici gelişmelerin yaşandığını belirterek, 'Tabii ki bir şeylerin hazırlığı var. Türkiye'de hazırlık yapıyor. Ancak biz savaşa hazırlık yapmıyoruz. Biz her duruma göre hazırlık yapıyoruz' dedi.

Türkiye düşmanı beceriksizin yerine kadın geldi

Türkiye karşıtlığı ile tanınan SPD Genel Başkanı Martin Schulz'un geçtiğimiz Şubat'ta parti başkanlığından istifa etmesinin ardından yerine vekaleten Olaf Scholz gelmişti. Şimdi ise liderlik koltuğuna bir kadın oturdu.