SİYASET

'80 yıldır alçak batının izinden dittiler'

Sokak röportajı yapılan bir amca, son 80 yıl ile Ak Parti iktidarını karşılaştırıyor. İşte o video:

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'ndan Kur'an-ı tahrif teklifine tepki

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Müdürü Fransa'daki bir takım beyinsizin şeytanın Kur'anı Kerim'den 300 ayetin çıkarılması teklifine sert tepki geldi.

'Kur'an'dan 230 ayeti çıkaralım'

Yahudi kadının Yahudi oğlu Sarkozy gibi, 'Nurlu Süleyman' masalıyla bazı çevrelerin desteklediği mason Sami de 230 ayeti çıkarmayı teklif etmişti.

Cevat Ayhan ahirete göçtü

Milli Görüş’ün öncülerinden eski bakanlardan, Refah Partisi milletvekili Cevat Ayhan ahirete göçtü.

Sağlık Bakanlığı: Zorunlu aşı gündemimizde yok

Aşı mafyasının gündeme taşıdığı zorunlu aşı uygulanacağı iddilarını Sağlık Bakanlığı yalanladı.

Yiğit Bulut'tan tuhaf çıkışına daha tuhaf açıklama

2 Mayıs günü bir yazı kaleme alan Bulut, 'Bazı suçlar hariç genel bir af hayata geçirelim ve 'her vatandaşı' suçsuz kabul ederek yeniden doğmuş gibi bir şans verelim' dedi.

Bu ne iş Muharrem?

Arşivler CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 'ince' işleri hatırlattı. Adaylığı açıklanınca soluğu Hacıbayram Camii'nde alan Muharrem İnce, Ramazan'da alkol alıp resimlerini paylaşmakla tanınıyordu.

28 Şubat Mağdurundan Cumhurbaşkanı'na mektup

28 Şubat mağdurularının hâlâ cezaevlerinde tutuklu olması toplumu incitmeye devam ediyor. Bu gerçeğe dikkat çekmek için mağdurlardan Tevfik Durmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı.

Gül, Erdoğan'la buluşmamak için ne yaptı?

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yarın Kayseri'de Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin kızı Zeynep Özhaseki ile Mehmet Salih Yurt'un düğününe mazeret bildirerek katılamayacağını açıkladı.

CHP sonunda karar verebildi

CHP Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran'daki seçimlerde partilerinin cumhurbaşkanı adayının Yalova Milletvekili Muharrem İnce olduğunu açıkladı.