SİYASET

28 Şubatçılara ağırlaştırılmış müebbet

28 Şubat darbesine ilişkin 103 sanık hakkında açılan davada mahkeme heyeti nihai kararını açıkladı. Mahkeme 21 sanığı ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırdı, 68 sanık ise beraat etti.

BAE kaşınmaya devam ediyor

15 Temmuz Darbe Girişimi’ne fon sağlayan BAE haber sitesi görünümlü operasyon siteleriyle de Türkiye'yi karıştırmayı hedefliyor.

Baykal, 'mikrop bulaşır' diye Kılıçdaroğlu'nu reddetti

Tedavi için Almanya'ya giden ve netice alınamayınca Ankara'ya dönen Deniz Baykal'ın tedavisi sürerken ilginç bir gelişme yaşandı.

Rusya, ABD'nin operasyonlarını engelliyor!

NBC News'te yer alan habere göre, Doğu Guta'da kimyasal saldırı iddialarının ardından Rusya, sinyal kesici jammerlarla ABD'ye ait İHA'ların Suriye'deki operasyonlarını engellemeye başladı.

Piyasalarda Trump depremi!

ABD'nin Suriye'deki kimyasal saldırı iddialarına askeri yanıt verme ihtimali tartışılırken ABD Başkanı Donald Trump'ın paylaştığı Tweet piyasaları hareketlendirdi.

AB'ye uyarı: Türkiye'nin eli gittikçe güçleniyor!

İtalyan La Repubblica gazetesi Türkiye'nin bölgede attığı adımlara dikkat çekerek günden güne daha güçlendiğini yazdı. Brüksel'in Erdoğan'ın elinde fare haline geldiğini iddia eden gazete AB'ye dış politikasını yeniden düzenleme çağrısı yaptı.

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Türkiye'ye geliyor

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, 16 Nisan'da Türkiye'ye resmi bir ziyaret düzenleyecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomimize saldıranlara sesleniyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ekonomimize saldıranlara sesleniyorum; önceki oyunlarınızda nasıl başaramadıysanız şimdi de başaramayacaksınız.' dedi

Trump'ı takmadılar

Dünyanın en güçlü rüzgar türbini, ABD Başkanı Donald Trump'ın itirazına rağmen Salı günü İskoçya açıklarına yerleştirildi.

Boğazda facia yaşanmasını bekleyecek değiliz, ikinci kanal lazım

Sonunda birileri Montrö'yü andı...