SİYASET

İmza krizini aşamayan İnce yeni parti mi kuracak?

Bu CHP imza muammasını çözemez

Koray Aydın'ın gafı İP'i karıştırır

MHP eski milletvekili, Koray Aydın, yeni partisind eliderleri karıştırdı. Liderimiz Akşener' diyeceği yerde 'Liderimiz Devlet Bahçeli' dedi, bu gafın ardındansa İP'liler tarafından yuhalandı.

Gülen’in Ermeni olduğunu söylediği için aday yapılmadı şimdi partisi karıştı

Gülen’in Ermeni olduğunu söylediği için Akşener tarafından aday gösterilmeyen Kayseri eski Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Akşener'i delirtti. Sözde İP'ten kokma kararı alan Akşener ise partililere ateş püskürdü.

Bakana Fulbright sansürü mü?

Resmi yayın organlarının Milli Eğitim Bakanı'nın Türk eğitim sisteminin baş belalarından biri olan Amerikan Fulbright Komisyonu hakkındaki konuşmasını sansürlediği iddia edildi.

Pazarlayıp pazarlayıp satıyor

Kılıçdaroğlu'nu, Demirtaş'ı ve Akşener'i pazarlamakla tanınan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, ilk tökezlemelerinde hepsini sattı. Ahmet Hakan'ın destek verdiği siyasetçilerin bir bir dip yapması İnce'yi de korkuttu.

Meral Akşener, Bahçeli'yi kırmadı

Dün, parti başkanlığını bırakacağını açıklayan Meral Akşener, Bahçelİ'nin bugünkü nasihatine kulak verdi, 24 saat geçmeden sözlerinden çark etti.

CHP’li belediye başkanından sıra dışı itiraf

CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel yönetimlerle ilgili sorunları yakından bildiğini savunarak 'Bu yüzden yeni sistem devlete ivme kazandıracak” dedi.