AVRUPA

Diğer

  Aklı başına yeni geldi: 'Alçakça saldırıları kınıyoruz' dedi

  Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkesinin, İsrail tarafından Filistinli sivillere yönelik alçakça saldırıları kınadığını söyledi

  Filistin'i Siyonistlere teslim etti, şimdi 'barış' diyor

  Osmanlı toprağı olan Filistin'i işgal edip, sonra da Siyonistlere teslim eden katliamların baş sorumlusu vampir İngiliz, şimdi 'barış'tan söz etti. Samimiyetine güvensek 'bu da mesafe' diyeceğiz ama karşımızdaki bir İngiliz...

  Erdoğan ve May, Ortadoğu için ortak eylem planı açıklayacak

  Erdoğan, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'le görüştü. Arap basını Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İngiltere Başbakanı May'in Ortadoğu için ortak eylem planı açıklayacağını yazdı.

  Gavur ve münafıklardan kafire destek

  ABD'nin Tel Aviv'deki elçiliğini Kudüs'e taşıdığı gün (14 Mayıs), terör örgütü İsrail'in katliamına batıdan destek geldi. İslam dünyası ise kınamakla yetinmeye devam ediyor.

  Erdoğan: Batı rahat olun, hele hele BBC çok rahat olsun

  Cumhurbaşkanı Erdoğan BBC'ye verdiği röportajında İngilizlerin seçimlerle ilgili sorusuna verdiği cevapla muhabiri susturdu.

  Ne olduğunu Kur'an dinleyip etkilendiler

  İncil'i Kur'an diye okudu, batılılar inandıkları İncillerini saçma buldu

  'İran'la iş yapmayı derhal kesin' açıklaması Almanyayı karıştırdı

  Görevdeki ilk gününde ''İran'da iş yapan Alman şirketleri derhal operasyonlarını kesmeli'' diye tweet atan ABD Büyükelçisi Richard Grenell'e Almanya'nın önde gelen isimleri çok sert tepki gösterdi.

  Fransa’nın sözde aydınları kimin taşeronu?

  Yahudi Sarkoyz'nin pis işlerini örtmek için ortaya attığı tahrifat açıklamasına Uluslararası Hak İhlalleri İzleme Merkezi UHİM'de tepki gösterdi. İşte UHİM'den yapılan açıklama

  Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'ndan Kur'an-ı tahrif teklifine tepki

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Müdürü Fransa'daki bir takım beyinsizin şeytanın Kur'anı Kerim'den 300 ayetin çıkarılması teklifine sert tepki geldi.