AVRUPA

Diğer

  İyi şeyler de oluyor: Birbirlerine girmek üzereler

  Gavurun dünyanda işler iyice karıştı. Çaresizlik ve belirsizlik içinde batı, içine girdiği bunalımı aşabilecek durumda da değil. Trump'un verdiği son fotoğraflar dünya açısında sevinilmesi gereken durumu özetliyor.

  9 kişiye ait adanın 4 mevsimi

  İşte Finlandiya'da sadece 9 kişi yaşadığı minik adanın 4 mevsimlik hava fotoğrafı...

  Batı Terör Örgütü üyelerinden korku dokunuşları

  Trump, Selman ve Sisi'nin verdiği küre konuşuna özenen Macron ve Netanyahu, Paris'te benzer bir poz vererek, zayıflıklarını ifşa ettiler. 'Güç gösterisi' olarak nitelenen dokunuşun arka planında ise çaresizlik ve korku yattığı dile getiriliyor.

  'Türkler geliyor' diye tutuştular

  İngiltere'de yayın yapan Siyonist patrona ait The Times gazetesi, ordumuzun adım adım Kandil'e yaklaşması üzerine tedirgin oldu. Gazete 'Türk ordusunun büyük bir operasyonla terör örgütü PKK'yı bozguna uğratacak' diye yazdı.

  Talebelerin okula cep telefonu getirmeleri yasaklandı

  Fransa Parlamentosu, öğrencilerin üniversiteye kadar okula cep telefonu sokmasını yasaklayan düzenlemeyi kabul etti. Gelecek yıl başlayacak yasakla, telefona bağımlılığı azaltmak, derse odaklanmak, öğrencilerin birbirleriyle temasını sağlamak amaçlanıyor.

  Zorunlu aşı karşıtı Polonyalılar isyan etti

  Küresel iblislerin nüfus azaltma ve sürekli hastalık hastalık halinin yaygınlaştırmak için uyguladığı zorunlu aşı Polonya'da bardağı taşırdı. Halk zorunlu aşıya karşı gösteri yürüyüşü yaptı.

  Gerçekten bunlar sapık

  Fransa'da okullarda 83 sayfalık laiklik kitapçığı dağıtıldı. Talebelerden öyle bir şey istediler ki bunlar gerçekten sapık. Üstelik sapıklıklarını da kayda geçiriyorlar.

  Atina'dan FETÖ'ye destek, TKP/ML'ye 'ihanet'

  15 Temmuz 2016 iç savaş, işgal ve infaz girişiminde bulunup, başarısız olunca Yunanistan'a sığınan FETÖ'cülere siyasi sığınma hakkı veren Yunanistan, aynını TKP/ML üyesine vermedi. Bu da FETÖ'cülerle birlikte CIA görevlilerinin de olduğunu destekliyor.

  İngiliz yine yaptı yapacağını, zira o hep şeytan İngilizdir

  Filistin halkı için koruma talep eden Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) tasarısı ABD tarafından veto edilirken, İngiltere ise çekimser kalarak işgalci katillere yine destek verdi.

  Filistinliler AB'nin önüne 4500 şehidin ayakkabılarını serdi

  Filistinliler, İsrail’in son 10 yılda şehid ettiği 4.500 Filistinlinin anısına, 4500 çift ayakkabıyı Avrupa Birliği’nin Brüksel’deki merkez binasının önüne bıraktı. İsrail ise sahur vakti Gazze'yi bombaladı.