AVRUPA

Diğer

  İçişleri Bakanının Dışişleri Bakanı torunun yerine Sağlık Bakanı geldi

  Ali Kemal'in torunu olan İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın istifasının ardından bu göreve Sağlık ve Sosyal Bakım Bakanı Jeremy Hunt getirildi.

  Hitlerin torunlarından tehdit

  Alman futbolunun patronu Grindel'den Mesut Özil'e 'açıklama yap' baskısı

  Dünya günahının cezası buysa bir ahirette olacakları düşünün

  Haziran ayında tutuklanan Audi CEO'su Rupert Stadler'ın önündeki süreci vergi kaçırmak suçlamasıyla hapis yatan Karstadt’ın eski CEO'su Thomas Middelhoff anlattı. Patron ve ya devlete karşı suça ceza Allah'a karşı olana af mı sandınız?

  Hayırseveri 8 kişi öldüren İngilizin bir de sapığını düşünün

  Hayırsever olduğu da haber de ihmal edilmeyen İngiliz hemşire 8 çocuğu öldürmek 6 çocuğu da öldürmeye teşebbüsten tutuklandı... İşte az bilinen hemşire cinayetlerinden kesitler

  Böyle şerefsizlik sadece batıda görülür

  Mazisi, mevcut hali ve atta elde veriler âtisinin de vahşî, barbar ve alçak olduğunu ortaya koyan Avrupa'da eşine az rastlanır bir vahşet türü daha.

  Trump'tan Macron'a 'evlenme' teklifi

  Sarı şeytan Trump, Fransız mevkidaşına boşanması durumunda nikah teklifi dünya gündemine bomba gibi düştü.

  Seçim sonrası batıya bihaller oldu

  Erdoğan'ın 24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkması batıyı yola getirdi. Önce F-35 pürüzü çözüldü, sonra 3 milyar avroluk AB desteği serbest bırakıldı.

  Alman ordusu kendi kendini vuracak güçte

  NATO üyesi Almanya’nın ordusu gittikçe kötü bir hal alıyor. Genelkurmay başkanı İngo Gerhartz, görevine başlar başlamaz Alman ordusu yerin dibine soktu. Hava kuvvetlerini ciddi şekilde eleştirenGerhartz, 'Acınası bir durumdasınız' ifadelerini kullandı.

  Avrupa Birliği'nin 9 ülkesi askeri kuvvet kurmaya hazırlanıyor

  Avrupa Birliği (AB) üyesi 9 ülke, Birlik'ten bağımsız olarak kriz döneminde hızlı bir şekilde müdaheleyi kolaylaştıracak bir askeri kuvvet kurmak için niyet mektubu imzaladı.