Nüfus ve nüfus politikaları ile ilgili bildiklerinizi unutun

Dünya nüfusu gerçekten 7 milyarı geçti mi? Yoksa bu verilerin hepsi birer yalandan mı ibaret? Bütün insanlıkla kim neden dalga geçiyor?

Organ ve çocuk mafyasına dikkat

Rockefeller tıbbının bir yalanı olan beyin ölümü üzerinden yaşanan organ ticareti ileştirilirken bile organ ticaretine hizmet edici metinler kaleme alınabiliyor.

Abdülmetin Balkanlıoğlu hoca Hakk'a yürüdü

Abdülmetin Balkanlıoğlu hocaefendi bir sekte-i kalp neticesinde Hakk’ın rahmetine kavuşmuştu. Balkanlıoğlu, herkesle iyi ilişkileri ve vaazlarındaki beğenilen halleri ile tanınıyordu. Ölümü şüphelere neden oldu, gelişmeye savcılık el koydu.

Sapıklık hastalık değil tercihmiş

LGBT olarak isimlendirilen sapıklığın hastalık değil şahsi tercih olduğunu Dünya Sağlık Örgütü de kabul etti. Ancak sapıklığı teşvik etmeyi sürdürüyor. Yazarımız Kemal Özer, 18 Nisan 2010'da Timeturk'teki makalesinde konuyu şöyle ele almıştı.

9 kişiye ait adanın 4 mevsimi

İşte Finlandiya'da sadece 9 kişi yaşadığı minik adanın 4 mevsimlik hava fotoğrafı...

Başbakan Yıldırım: Gündemimizde af yok

Başbakan Binali Yıldırım, af konusunda 'Sayın Bahçeli, bunu gündeme getirdi. Onlar ayrı siyasi parti, biz ayrı siyasi partiyiz. Buna saygı duyarız ama bizim gündemimizde yok' dedi.

Nehir'i bütün bir ülkeye 'süt kardeşi' yaptılar

Bir veya iki süt anne bulmak yerine hasta bir yavru için anne sütü kampanyası yapıp, bütün bir ülkeyi çocuğun süt kardeşi yaptılar.

D vitamini eksikliği bu 13 hastalığa neden oluyor

Gün geçtikçe D vitamini eksikliği çeken insan sayısı artıyor. Herkes güneşten yeterince istifade etmemekten söz ediyor ama güneşi bol Arap ülkelerinde de D vitamini ekliği had safhada. O halde gerçek sorun sadece bu değil.

Evinizi mesken edinen karıncalardan kurtulmanın pratik yolu

Karıncalar evini mesken edinmişse dert etmeyin. Onlar akıllı ve narin varlıklardır. Zarar vermeden arzulanmayan misafirleri gönderebilirsiniz.

Modern hurafe: Ölüden yardım isteyen isteyene

Başı sıkışan, işleri yolunda gitmeyen, maçı kazanamayan, iktidara kızan, oğluna kız bulamayan, yolsuzluk muslukları kısılan, seçim kazanmak isteyen, mesaide kaytarmaya çalışan, darbe yapmak isteyen, ülkeye gavura peşkeh çekmeyi arzu eden oraya koşuyor. Koştuğu yer ise Mustafa Kemal Paşa'nın mezarı. Hepsi ondan yardım istiyor ama 'o yardım' da bir türlü gelmiyor.