Patronunuz 'cimri'yse sakın bunu yapmayın

Yargıtay, patronu için 'cimri, pinti' gibi ifadeler kullandığı gerekçesiyle işten atılan kişiye tazminat verilmemesine hükmetti.

Paralı askerlik geliyor

Başbakan Binali Yıldırım, paralı askerli tartışmasına açıklık getirdi. Seçimden sonra paralı askerlik gelecek...

Zorunlu aşı karşıtı Polonyalılar isyan etti

Küresel iblislerin nüfus azaltma ve sürekli hastalık hastalık halinin yaygınlaştırmak için uyguladığı zorunlu aşı Polonya'da bardağı taşırdı. Halk zorunlu aşıya karşı gösteri yürüyüşü yaptı.

Gerçekten bunlar sapık

Fransa'da okullarda 83 sayfalık laiklik kitapçığı dağıtıldı. Talebelerden öyle bir şey istediler ki bunlar gerçekten sapık. Üstelik sapıklıklarını da kayda geçiriyorlar.

İşte Türkleri öldüren ürün

Basit gibi görülen alışkanlıklar EMANET olan hayata mâl olabilir. Fıkıhçıların ezici çoğunluğunun HARAM kabul ettiği bu ürün yüz ölümden 30'nun nedeni. İSRAF ve devleti yükü ise on milyarlarca dolar.

Türkiye Uber'i yasakladı

Resmi Gazete’de yayınlanan ve yürürlüğe giren yeni uygulamaya göre, UBER ve benzeri internet üzerinden korsan taşımacılık yapan uygulamalara yasak geldi. Korsan internet uygulamaları ile taşımacılık yapanların belgelerine el konulacak.

Erbakan'ın eniştesi Osman Nuri Çataklı vefat etti

Necmettin Erbakan'ın eniştesi Prof. Dr. Osman Nuri Çataklı vefat etti. Çataklı, Erbakan'ın kız kardeşi Atıfet hanımefendi ile evliydi.

Tehlikeyi Çin bile gördü: Çocuk limiti kalktı

1,5 milyar nüfusu ile dünya devi olan Çin'den tarihi bir adım daha geliyor. Ülke nüfusunun yaşlanması ve nüfusun nüfuz olduğunu göre Çin rejimi, ailelere uyguladığı çocuk sınırlamasını kaldırıyor. Ancak resmi olmasa da fiiliyatta bunun bir istisnası olacak. O da Müslüman Türklerin çocuk doğurmaları fiilen engellenecek.

Amerika'dan tiryakilere müjde: Sizi daha erken yolcu edeceğiz!

Natural News sitesinin haberine göre Amerikan tütününün yüzde 90'nın genetiği değiştirilmiş durumda...

Trump aşılara neden karşı?

Aşı şeytanı Bill Gates, 'ABD Başkanı Donald Trump bana aşıların zararlı olup olmadığını sordu ve aşıların zararlarını inceleyecek bir komisyon kurmayı düşündüğünü söylediğini açıkladı.