New York Times: ABD ve mamacılar devletleri tehdit ediyor

New York Times: ABD dünya ülkelerini anne sütünü desteklememeleri için tehdit ediyor

İblisin çocuklarından Ebru Özkan'a kurgulanmış komplo

İsrail savcılığının, Kudüs'e yaptığı ziyaretin ardından 11 Haziran'da Türkiye'ye dönmek için geldiği Tel Aviv'deki Ben Gurion Havalimanı'nda gözaltına alınan Ebru Özkan ile ilgili iddianameyi hazırladığı bildirildi.

Ömür boyu nafaka zulmü bitiyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya yeni nafaka düzenlemesinin yolda olduğunun sinyallerini veren açıklamalar yaptı. Bakan Kaya, ‘Kadınların ve erkeklerin mağdur olmayacağı bir sistemi inşallah getiriyoruz’ dedi.

Dünya günahının cezası buysa bir ahirette olacakları düşünün

Haziran ayında tutuklanan Audi CEO'su Rupert Stadler'ın önündeki süreci vergi kaçırmak suçlamasıyla hapis yatan Karstadt’ın eski CEO'su Thomas Middelhoff anlattı. Patron ve ya devlete karşı suça ceza Allah'a karşı olana af mı sandınız?

İşte dünya sapık ve tecavüz birincisi

Son günlerde Türkiye'de tecavüz ve cinayet haberleri, dünya ile karşılaştırıldığında nasıl bir tablo çıkar? Tecavüz ve cinayet hadiseleri en çok nerede görülüyor. İşte detaylar...

Bu düzen değişmeli Aile Bakanlığı lağvedilmeli

Babası evde iken eve erkek alıp, zina yapan kızına tokat attığı için sözde hâkim babaya para cezası verdi. Topunuza yuh olsun!

Çin'in 4. büyük zengini de 'geri zekalı' çıktı

Çin'in 4. büyük şirketi HNA Group'un Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Vang Cian, Fransa'da fotoğraf çekerken yüksek bir duvardan düşerek hayatını kaybetti.

'Vazgeçiyoruz' siz de vazgeçeceksiniz

Zor değil, bir anlık bir karar yeter. Dünya, içindekiler ve biz bize emanetiz. Allah (c.c.) bu emanetlerin hesabını soracak. Hesabını verebileceğini düşünen varsa bu belgeseli izleyince yanıldığını görecek...

Sizde böyle yaşayabilirsiniz yani biz de

'Tükettin kadar insansın' denilen köleleştirici düzene herkes kafa tutabilir. Dahası israfın haram olduğu bir dinin mensupları bunu herkesten daha çok yapmaya layık ve de mecbur.

Ayağını kaydırana teslim ve ibadet et

Allah bu kulunun ayağını kaydırmaya şimdi ölmüştü. 'Olanda hayır vardır' demeyi öğrenmeli, bir olan Allah'a teslim olmalı