Yahudi Oktar ve 142 örgüt üyesi F tipi villalara nakledildi

'Adnan Oktar' grubuna yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu 143 kişi tutuklandı.

İngilizlerden insan embriyosunda genetik müdahaleye onay

İngiltere'de bağımsız bir tıbbi gözlemci kurumu, bir insan embriyosunu genetik olarak değiştirme konusunda etik olarak bir sakınca bulunmadığına karar verdi.

Adnan Oktar için adını bile değiştiren profesör kim?

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, geçtiğimiz hafta başında Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde operasyon başlattı. Operasyon sonrası gözler Oktar için adını bile değiştiren Taslaman'a çevrildi.

İsrail'in pranga vurduğu Ebru Özkan Türkiye’ye Döndü

Kudüs'e yaptığı ziyaretin ardından Tel Aviv'deki Ben Gurion Havalimanı'nda gözaltına alındıktan sonra şartlı tahliye edilen, tutuksuz yargılanmak üzere çarşamba günü serbest bırakılan Ebru Özkan, tarifeli uçakla Türkiye'ye döndü.

Çamaşır ve bulaşık makinesinin yol açtığı büyük tehlike

Yoğunluklu olarak çamaşır makinelerinden gelen mikroplastikler besin olarak tüketilen balık, midye ve sofra tuzuyla insana geri dönüyor.

Şampuan şirketin 4,7 milyar dolar kanser tazminatı

Johnson & Johnson kansere yakalanan 22 kadına toplam 4,7 milyar dolar ödemeye mahkûm edildi

Oktar'a destek güney ittifakından geldi

Türkiye'de dün sabah Adnan Oktar ve örgütüne başlatılan operasyon İsrail basınının ilgisini çekmişti. Dünyaca ünlü birçok İsrailli gazete, Adnan Oktar ve kediciklerini manşetlerine taşıyıp destek verirken, bugün de Yunan ve Mısır basını Oktar ve örgütünü öven başlıklarla okuyucularının karşısına çıktı.

İşte Yahudi kadının oğlu Adnan Oktar'la ilgili ilk ifade

Dün sabah erken saatlerde başlayan ‘Adnan Oktar Örgütü’ operasyonu Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü… Operasyonla ilgili çok dikkat çeken ayrıntılar vardı.

Aile Bakanının ilk mesajı tepki çekti

Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un kadınlarla ilgili twitine toplum tepki gösterdi.

İsrail destekli Adnan Oktar mafyasına operasyon

Sapıklıkları ile ayyuka çıkan, bir süredir operasyon beklenen, geçtiğimiz güçlerde sosyal medyada tüm pislikleri bir bir ifşa edilen Adnan Oktar adlı Yahudi, mason kaçmaya çalışırken yakalandı. Savcılık suçlamasında TCK'da neredeyse bütün suçlar sıralanmış olduğu görüldü.