SEÇİM

Diğer

  İşte yeni kabinede bakan olamayacağı kesinleşenler

  Eski ve mevcut kabinede yer alan yer aldığı halde AK Parti listesinde milletvekili adayı gösterilen isimlerin yeni dönemde bakan olmaları da engellendi. İşte o isimler.

  İşte Partinin il il adayları

  AK Parti'nin aday listeleri açıklandı. İşte tüm illerin adayları

  CHP'de Abdüllatif Şener isyanı başladı

  CHP'nin 24 Haziran seçimlerinde eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'i Konya 1'inci sıra milletvekili adayı göstermesine, CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit tepki gösterdi. Yiğit, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, genel merkezin bu kararını tanımadıklarını ifade etti.

  Erdoğan: Batı rahat olun, hele hele BBC çok rahat olsun

  Cumhurbaşkanı Erdoğan BBC'ye verdiği röportajında İngilizlerin seçimlerle ilgili sorusuna verdiği cevapla muhabiri susturdu.

  CHP'nin İnce'si Müslüman mazlumlara 'terörist' dedi

  CHP'nin Cumhurbaşkanı adayından insan olana yakışmaz sözler. Muharrem İnce Myanmar’daki öldürülen Arakanlı mazumlara Müslüman demeyi bırakın onlar 'terörsit' dedi.

  Kılıçdaroğlu, Muharrem'i seçer seçmesine de..

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı olarak Muharrem'i seçer seçmesine de...Gerisi filmde...

  'İki anahtar' yalanının bir benzerini söyledi

  İP Genel Başkanı Meral Akşener, 'balık kavağa çıkarsa' türünde bir vaatte bulundu. Daha önce bakanlığını yaptığı DYP'de 'herkese bir, bir araba' yani 'iki anahtar' vaadinde bulunmuş ama hiç birini yapmamıştı.

  CHP'nin 15 hüllecisi partilerine geri döndü

  CHP’den parti görevlisi olarak istifa ederek İYİ Parti’ye gönderilen 15 CHP'li milletvekili, işlevlerini yerine getiremedi. Ağlayarak giden hülleciler bugün hülleci CHP'ye geri döndü.

  Mahathir Muhammed seçimleri yine kazandı

  Malezya'da yapılan genel seçimde eski Başbakan Mahathir Muhammed öncülüğündeki ittifak birinci çıktı.

  TAMAM twitlerinin tamamına yakını dışarıdan

  CHP, HDP, İP, SP ve DP'yi destekleyip, AK Parti iktidarını 'TAMAM' bağlamında atılan twitlerinin tamamına yakının FETÖ'cülerin batılı ülkelerden arttığı görüldü.