SEÇİM

Diğer

  Vatandaş yaptı yapacağını

  CHP'nin icaraatlarını değerlendiren vatandaş hocaya öyle bir soru sordu ki...

  Abdestsiz evden çıkmaz, lakin Ramazan'da içer

  54 yaşındaki Muharrem İnce, bunca ömründe sadece 50 kez namaz kılmış. Abdestsiz evden çıkmadığını iddia eden İnce daha önce Ramazan'da içerken yakalanmıştı. Şimdi ise Ramazan günü seçim otobüsünde yakalandı.

  Bahçeli 'af' talebi ile sandığa oynuyor

  24 Haziran yaklaştıkça MHP lideri sürekli 'af' talebini daha yüksek sesle dile getiriyor. Bahçeli'nin sürekli gündem de tutup yüksek sesle dile getirdiği af kanundan maksadı, sandıktan çok daha güçlü çıkmak. Bazı kişileri de bu vesileyle kurtarmak olduğu görülüyor

  65'lik teyze son noktayı böyle koydu

  65'lik teyze Eski Türkiye ile Yeni Türkiye'yi mukayese etti. İşte sonuçlar:

  Anket dediğin böyle yapılır

  Verdiği sonucu kendisi de abartılı bulan CHP yandaşı anketçi, Fatih Altaylı ve diğer anketçileri de kahkahaya boğdu

  İşte CHP ile AK Parti arasındaki 'fark'

  AK Parti'nin ardından CHP'de seçim beyannamesini açıkladı. Beyannamelerde geçen anahtar kelimeler iki parti arasındaki vizyon farkını gözler önüne seriyor.

  İnce'ye kim ayar verdi?

  Muharrem İnce önce söyledi sonra inkar etti. CHP’nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce, katıldığı canlı yayında, Avrupalı büyükelçilerin kendisine “Erdoğan’ı yargılayacak mısınız” diye sorduğunu söyledi. İnce bu sözlerini daha sonra “Söylemedim” diye yalanladı. İnce'nin hesap vermekten korkutuğu ya da birilerince ince bir ayara tabi tutulduğu anlaşılıyor.

  İşte AK Partinin seçim şarkısı

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla AK Parti Seçim Beyannamesi'nin açıklandığı salonda, Dombra şarkısının bestecisi Arslanbek Sultanbekov'un bestelediği yeni seçim şarkısı da görücüye çıktı.

  CHP'yi bastı, Tezcan'ı yumrukladı, CHP arenaya döndü

  CHP'de kirizler bitmek bilmiyor. Aday gösterilmeyen Eren Erdem'in Kılıçdaroğlu ve Bülent Tezcan'ı ihbar eder şekilde konuşmasının ardından yerini beğenmeyen Tuncay Özkan CHP'yi bastı, Tezcan'ı dövmeye kalkıştı.

  Halaçoğlu: Gülen Ermeni

  MHP'den İyi Parti'ye geçen Tarih Kurumu eski başkanı, milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Gülen'in Ermeni olduğunu söyledi, aday listesine alınmadı.