SEÇİM

Diğer

  Heratlı âlim Mevlana Seyyid Münevver 24 Haziran'ı anlatıyor

  Afganistan'ın Herat şehrinde yaşayan âlim Mevlana Seyyid Münevver, 22 Haziran 2018 gücü Cuma vaazında Recep Tayyip Erdoğan' ve Türkiye'ye dua etti.

  AGİT'ten 24 Haziran oyunu

  Aralarında bölücü terör örgütü PKK'yı açıktan destekleyenlerin de bulunduğu bazı Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı gözlemcilerinin, 24 Haziran sonrası için 'şaibe' algısı oluşturarak, Türkiye'de kaos planı yaptığı ifade edildi.

  Oyun içinde oyun

  AK Parti paylaşımı gibi dağıtılan pusula örneklerinde sözde CHP'yi boykot adı altında Ak Parti oylarını geçersiz saydırmak için kampanya başlatıldığı görüldü.

  CHP ve İnce'si bildiğiniz gibi

  Milli İHA'lar, Temel Paşa, TİKA derken CHP'nin saldırı listesine şimdi de MİT eklendi

  Muhalefetin seçim propagandaları fakirlik edebiyatı üzerine dönerken...

  Son düzlüğe girilen şu günlerde seçim meydanlarında vaatler ve fakirlik söylemleri birbiri ardına sıralanırken size Bloomberght'nin internet sitesinden derlediğimiz bir demet haberi sunuyoruz.

  Suriye rejiminin adamı Mahli'den seçimlere müdahale

  Suriye rejiminin Ankara eski büyükelçisi Nidal Kaplan ve rejim istihabaratının elemanı olarak tanınan Hüsnü Mahli'nin Suriye İstihbaratı için Erdoğan'ı devirmeye yönelik rapor hazırladığı iddia edildi.

  Oy sandıklarını yaktılar ülkenin karışması an meselesi

  Irak'ın başkenti Bağdat'ta, kullanılan oyların saklandığı bir depoda yangın çıktığı ifade edildi. Irak'ta tartışmalı seçimlerin ardından oy sayma işleminin tekrar edilmesi kararı alınmıştı. Yangın çıkan deponun oyların saklandığı en büyük merkez olduğu aktarıldı.

  İşte bugün neticelenen son seçim anketi

  MAK Danışmanlık 24 Haziran seçimlerine yönelik yaptığı son seçim anketini yayınladı. Ankette 3. Havalimanın ismi ile seçim sonrası ekonominin durumu da soruldu. İşte balık sırtı gözüken anket sonuçları