AMERİKA

Diğer

  Pompeo'dan sonra Mattis'te zor durumda

  Trump ve Pens'in açıklamaları ABD Dışişleri Bakanından sonra Savunma Bakanını da sor duruma soktu. ABD Savunma Bakanı Jim Mattis'de Kara Saray'ın rezaletini düzeltmeye çalışıyor.

  Amerika çadır devleti bile değil o bir mafya devleti

  Başkan sarı şeytan Donald Trump ile yardımcısı evanjelist sessiz şeytan Mike Pence'in 'papaz Andrew Craig Brunson'ın serbest bırakılmaması halinde Türkiye'yi geniş yaptırımlar uygulamakla tehdit ettiği' açıklama ile ilgili ABD yönetiminde kriz çıkaracak bir gelişme söz konusu...

  Maduro’dan 5 sıfır hamlesi

  Güçlü Bolivar’dan üç sıfır daha atıp Yüce Bolivar’a geçeceği tarihi erteleyen Venezuela, üç yerine beş sıfır atmaya karar verdi. Yüce Bolivar’ın Venezuela kripto parası Petro ile de ilgilendirileceği belirtildi

  Gülen öldürüldü iddiası

  “Fetullah Gülen’i öldürdüler” dedi, mezarının yerini söyledi. İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, FETÖ elebaşısı Gülen hakkında sarsıcı bir iddiada bulundu. Akşit hoca “Fetullah Gülen öldü” dedi.

  Sarı şeytan ve sessiz sapık Mike'a Türkiye'den sert tepki

  Sarı şeytan Trump ve evanjelist yardımcısı Mike Pence Türkiye'de ev hapsine çıkan Amerikalı PKK, FETÖ ve DHKP-C organizatörü ajan pastör Andrew Brunson hakkıdnaki tehditvari açıklamasına Türkiye'yen de misliyle mukabele geldi. Ankara'nın ABD mazslahatgüzerını büyükelçiliğe çağırması bekleniyor.

  Küreselci istihbaratla savaşı hız kesmeden devam ediyor

  'Trump, eski istihbaratçılarının güvenlik izinlerini iptal edebilir'

  Trump'ın görevi: ABD'yi itibarsızlaştırıp yıkıma hazırlamak

  Amerika'nın dünya ile ilişkilerini örselemeye devam eden Trump'a tepki büyüyor. Ülkesinin ABD'yle iş birliği için çaba göstermeye devam edeceğini söyleyen Almanya Başbakanı Merkel, 'Ancak bundan böyle ABD'nin dünya düzenini sürdürmesine güvenilemez' dedi. Merkel Türkiye'ye ise yeşil ışık yakmıştı.

  Amerika DAEŞ’i yeniden servis için korumaya devam ediyor

  Terör örgütlerinin üretip, besleyip büyüten ABD, son yılların en vahşi örgütlerinden DAEŞ’in yabancı unsurlarını Suriye’nin kuzeyinde yedek kulübede beslemeye devam ediyor.