ŞİRKETLER

Diğer

  Siyonist Facebook'a bir şok da piyasalardan

  Facebook Inc. öncülük ettiği yolculukta birçok dönüm noktasını geride bıraktı; Şimdiyse sosyal medya devi Amerikan tarihinin en büyük piyasa değeri kaybıyla karşı karşıya.

  Bizim belediyeler ithal ederken, Polonya bizden aldı

  Yerli üretim yapıldığı halde bizim belediyeler yurt dışından ithal ederken, Polonya, Türkiye'den tramvay satın adlı.

  ABD-AB savaşında kabak Google’ın başına batladı

  Amerika ile AB arasında şirket ve ceza savaşları tam gaz devam ediyor. Bu kez cezayı AB kesti. Üstelik tam 4,3 milyar avro...

  Dünya günahının cezası buysa bir ahirette olacakları düşünün

  Haziran ayında tutuklanan Audi CEO'su Rupert Stadler'ın önündeki süreci vergi kaçırmak suçlamasıyla hapis yatan Karstadt’ın eski CEO'su Thomas Middelhoff anlattı. Patron ve ya devlete karşı suça ceza Allah'a karşı olana af mı sandınız?

  Hürriyet'in patronu hayatını kaybetti

  Doğan Grubuna ait Milliyet ve Vatan gazetelerinden sonra geçtiğimiz ay Hürriyet, Kanal D, DHA, CNNTürk gibi yayın organlarını da satın alan Demirören Holding'in kurucu patronu Erdoğan Demirören vefat etti

  Patronunuz 'cimri'yse sakın bunu yapmayın

  Yargıtay, patronu için 'cimri, pinti' gibi ifadeler kullandığı gerekçesiyle işten atılan kişiye tazminat verilmemesine hükmetti.

  THY Türkiye'nin en değerli markası oldu

  2017'de marka değeri 2.620 milyon dolar olan Türk Telekom 1.907'e geriledi. Marka Değeri 2017'de 1.920 olan THY ise 2018'de 2.042'e yükselerek ilk sıraya oturdu.

  Şeytan şirketin adını sildi görevini kendi üstlendi

  Adı şeytan şirkete çıktığı için itibarı biten 130 yaşındaki Monsanto'yu satın alan Alman Bayer, şeytanın adını sildi ama rolünü kendisi üstlendi. Kainat ve içindekileri yok etme yarışında Bayer artık lider olarak şeytanlığı Monsanto ismi olmaksızın sürdürecek...

  Bir günde 9 milyar dolar kazandı

  ABD'li e-ticaret devi Amazon'un sahibi Jeff Bezos, servetine bir günde 9 milyar dolar ekledi.

  Volvo'dan Müslüman gazetecilere domuz eti

  Çinli Geely Holding’in çatısı altında faaliyet gösteren İsveçli Volvo Cars, geçtiğimiz hafta İstanbul’da gerçekleştirdiği bir modelinin tanıtımında Müslüman ülkede olduğunu bile bile skandala imza atmış.