AKKALEMLER ÖZEL

Diğer

  MOSSAD sadece O'nu takip ediyor

  Filistin topraklarındaki işgalci terörist İsrail'in acımasız istihbarat teşkilatı MOSSAD'ın sadece o Türk büyüğünü takip ettiği tespit edildi.

  Amerika 'devlet aklını' iyice yitirdi

  ABD Hava Kuvvetleri Genel Sekreteri Heather Wilson, 'Türkiye F-35 ortağı ancak onların bu uçakları S-400'lere yakın bir yerde tutmasını istemeyiz. Türkiye ile görüşmeler devam ediyor ve Türkiye bu uçakları teslim almadan bu sorunun çözüleceği konusunda umutluyum' dedi.

  Türkiye - Rusya, ilginç zamanlama

  Erdoğan'ın döviz kurlarındaki spekülatif hareketlere karşı dolar ve avrosu olan vatandaşların TL'ye geçmelerini istediği gün haber Rusya'dan geldi.

  Doğu Ekspresi'nde cinayet

  'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yargılayacak mısınız' küstahlığının failleri kim?

  Hayırdır inşallah Avrupa!

  Dün ve bugün AB tarafından iki haber geldi. Türkiye'nin likidite problemi yaşadığı bir sırada AB'nin Suriyeli mülteciler için söz verdiği ikinci ödemeyi yapacağını açıklamasının yanı sıra Almanya Başbakanı Merkel ilk defa olarak Solingen katliamında hayatını kaybedenleri anma törenine katılacağını bildirdi.

  S400'ün 'niye bu kadar dert' olduğu belli oldu

  ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemini almamasını umut ettiklerini söyledi.

  Halaçoğlu: Gülen Ermeni

  MHP'den İyi Parti'ye geçen Tarih Kurumu eski başkanı, milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Gülen'in Ermeni olduğunu söyledi, aday listesine alınmadı.

  Muharrem İnce'ye ait skandallar bitmek bilmiyor

  CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 28 Şubatı aratmayan bir icraata imza attığı ortaya çıktı.

  'Kur'an'dan 230 ayeti çıkaralım'

  Yahudi kadının Yahudi oğlu Sarkozy gibi, 'Nurlu Süleyman' masalıyla bazı çevrelerin desteklediği mason Sami de 230 ayeti çıkarmayı teklif etmişti.

  İran, Fas'ı da kızdırdı

  Fas'ta Molla rejimi kurmak isteyen İran ile Fas arasındaki ipler iyice gerildi. Fas yönetimi, Polisario'ya verdiği destek nedeniyle Tahran ile diplomatik ilişkilerini kestiğini duyurdu ve İran Büyükelçisinden derhal ülkeyi terk etmesini istedi.