AKKALEMLER ÖZEL

Diğer

  Kim kimin sahibi

  Amerika Dışişleri Bakanı Pompeo önce Suud ardından İsrail'i ziyaret etti. İki resimde yüz ifadeleri ve vücut dillerine bakarak kim kimin sahibi yorumunu size bırakıyoruz

  Alman Deutsche Welle terörün finansmanını 'araştırmış'

  Türkiye'de ne kadar din düşmanı 'gazeteci' varsa kadrosuna katan Alman Deutsche Welle aklınca büyük bir araştırmaya imza atmış Alman yayın organı DW Türkçe'nin haberine göre terör örgütleri bulundukları ülkede kendi kendisini finanse etmeye çalışıyor. Bu kapsamda Eş Eşbab fildişi, Taliban afyon, IŞİD ise petrol satıyor.

  İşte büyük ödülün sahibi Ruşen Çakır...

  Saadet Partisi, Ruşen Çakır'a Erbakan Ödülü verdi. Peki kim bu Ruşen Çakır? İşte çok kısa bir Ruşen Çakır hikayesi...

  Bugün 23 Nisan, neşe doluyor (LC Waikiki) insan

  Tüm yurtta 23 Nisan 'Egemenlik' ve çocuk bayramı kutlamaları yapılıyor, halkımızın 'kazanımları' yad ediliyor.

  Tüm dünya konuşuyor ama bir şeyi atladılar

  Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden (KTÜ) akademisyenlerin de destek verdiği Trabzonlu Albayraklar Savunma Sanayii Şirketi’ne ait ‘Silahlı İnsansız Deniz Aracı ‘Wattozz Projesi’ tüm dünyada yankı uyandırdı.

  2 bin ton domuz, eşek ve katır sakatatı ithal edilecek

  11 Nisan 2018 tarihli Resmi Gazete'de Bosna Hersek'ten yapılacak ithalatla ilgili hükümet kararı görenleri şaşkına çevirdi.

  Vergiler ödendi, staj bitti, eve döndü

  Krallık koltuğuna oturmak için icazet turuna çıkan Suudi Arabistan'ın veliaht prensi bin Selman, saadet turlarında ödemelerini de yaptı.

  Tuhaf hadiseler zincirinde son halka

  Suriye'deki tuhaflıklar tam gaz devam ediyor. Trump, 'Suriye'den çıkacağız' der demez, Esed, kimyasal silahlar kullanarak adeta 'gitme' dedi. Trump ise Esed'e 'hayvan bu yaptığın cezasız kalmayacak' diye seslendi.