VİDEO GALERİ

Diğer

  Bu sık tekrarlanan bir Kılıçdaroğlu komedisidir.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'deki grup toplantısında Mustafa Kemal'in bir sözünü söylemeye çalışırken trajikomik bir duruma düştü. Kılıçdaroğlu söylemeye çalıştığı sözü bir de 'Kimse unutmasın' diyerek hatırlatmaya kalkarak, önündeki kağıttan bile okuyamadı. Kılıçdaroğlu, 'Ve hiç kimse Gazi Mustafa Kemal'in şu sözünü unutmasın. 'Hattı müdafaa yoktur, eee hattı müdafaa yoktur. Eee afedersiniz...' diyerek sözünü tamamlamak zorunda kaldı.

  Zenginler kesinlikle izlemesin

  Merhum Mahmud Esad Çoşan anlatıyor:

  Dünya 11 yaşındaki dahi ressamı konuşuyor

  11 yaşındaki Nijeryalı dahinin ünü ülke sınırlarını aştı. Waris Kareem, resimleriyle adından söz ettiriyor. Çizim yapmaya 6 yaşında başlayan Kareem, 8 yaşında profesyonel olduğunu söylüyor. Küçük Waris'in çizimleri, son derece gerçekçi olmalarının yanı sıra Nijerya'daki hayatından da kesitler içeriyor. Nijerya'nın dört bir yanından insanlar Lagos kentindeki stüdyosunda çalışan Waris'e poz vermeye geliyor.

  Hırka-ı Şerif Mustafa Kemal Paşa ve vefatı

  Müftüzade Ali Yıldırım Efendi, 1938'de gördüklerini anlatıyor.

  Kemal Özer, 12 Temmuz 2016'da yaklaşan tehlikeyi anlatıyor

  Gazeteci-yazar Kemal Özer, 15 Temmuz 2016'da yaşanan iç savaş, işgal ve infaz girişiminden sadece 3 gün önce yaklaşan tehlikeyi anlatıyor.

  Kabe İmamına şok

  Cezayirli bir genç Müslüman, ABD'nin dünyayı Suud Kralıyla birlikte huzur içinde yönettiğini söyleyen Kabe İmamını protesto etti. Genç, 'Cezayir, Mısır ve Türkiye'deki darbelerin arkasında sen varsın. Lanet olsun sizlere. Allah'a hesap vereceksiniz' dedi.

  'Vazgeçiyoruz' siz de vazgeçeceksiniz

  Zor değil, bir anlık bir karar yeter. Dünya, içindekiler ve biz bize emanetiz. Allah (c.c.) bu emanetlerin hesabını soracak. Hesabını verebileceğini düşünen varsa bu belgeseli izleyince yanıldığını görecek...

  Sizde böyle yaşayabilirsiniz yani biz de

  'Tükettin kadar insansın' denilen köleleştirici düzene herkes kafa tutabilir. Dahası israfın haram olduğu bir dinin mensupları bunu herkesten daha çok yapmaya layık ve de mecbur.

  Kılıçdaroğlu ilk kez doğru söyledi

  24 Haziran seçimleri hakkında tahminde bulundu ve tahmini doğru çıktı

  Ayağını kaydırana teslim ve ibadet et

  Allah bu kulunun ayağını kaydırmaya şimdi ölmüştü. 'Olanda hayır vardır' demeyi öğrenmeli, bir olan Allah'a teslim olmalı