'Kur'an'dan 230 ayeti çıkaralım'

Yahudi kadının Yahudi oğlu Sarkozy gibi, 'Nurlu Süleyman' masalıyla bazı çevrelerin desteklediği mason Sami de 230 ayeti çıkarmayı teklif etmişti.

Yahudi kadının oğlu, Kur'an'daki 300 ayeti çıkaralım

Yolsuzluk ve görevi kötüye kullanma suçlarından göz altına alınan ve yargılanan Fransa eski Cumhurbaşkanı Yahudi kadının oğlu Nicolas Sarkozy'ın Kur'an-ı Kerim'den 300 ayetin çıkarılması önerisi gündem değiştirmek ve Yahudilere yaranmak için olduğu ortaya çıktı.

İnsanlık ölmedi dedirten cömertlik

Samsun’da tramvayda yolculuk eden bir genç, ayağında ayakkabısı bulunmayan bir çocuğa kendi ayakkabılarını çıkarıp verdi. Ayakkabıları çocuğun ayağına giydirip bağcıklarını da bağlayan genç, yoluna çorapla devam etti.

1001 İcat ve Sırlar Kütüphanesi

Sinema dünyasının Oskar ödüllü efsanevi aktorü Sir Ben Kingsley, Müslüman uygarlığının bilimsel mirası üzerine çekilmiş kısa metrajlı bir filmin başrol oyuncusu.

İlahi adalet budur işte: İçki ömrü kısaltıyor

Bu araştırmayı Müslümanlar yapsa kimse inanmaz. Ama frenkler yaptı, akşamcılara duyurulur.

Devlet süresiz nafakaya sonunda el attı

Süresiz nafaka konusundaki toplumsal tepkiye siyaset kayıtsız kalamadı. Erkekleri ve aileleri mağdur eden süresiz nafaka sistemi nihayet değişiyor.

Kelime-i Şehadet'in mânâsından bihaber bir toplum

Kemalist Türkiye'nin yetiştirdiği ve gerekli gereksiz her şeyden haberdar olan toplumun Lailaheillallah'ın mânâsında bihaber olması yürek yaralıyor. İşte acı gerçek

Soykırımcı İsrail rekorlar kitabına geçmiş olmalı

30 Mart'tan bu yana devam eden gösterilerde İsrail askerleri tarafından şehit edilen Filistinlilerin sayısı 33'e yükselirken, gerçek mermiyle vurulan yaralıların sayısı 3000'den fazla. 33 şehit, 3 binden fazla yaralı için dünya sessiz

Fakirliği bitirecek formül

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TİKA toplantısında yaptığı konuşmada, 'Biraz daha ileri gidip, petrol zengini Müslüman ülkelere sesleniyorum. Sadece zekatlarını fakirlere verseler dünyada fakir kalmaz' dedi.

'Modern İlahiyatçılar da Kemalistdirler'

İlahiyatçı Prof Dr Mahmur Erol Kılıç, Yeni Şafak'taki köşesinde ilahiyatçı ve tıbbiyecilere esaslı eleştiriler yaptı. 'Kemalist doktor ile bir İslamcı doktor arasında tıb anlayışları açısından hiç fark yoktur diyebilirim' dedi. İşte o yazı