İnce'ye kim ayar verdi?

İnce'ye kim ayar verdi?
26.05.2018 18:38:05

Muharrem İnce önce söyledi sonra inkar etti. CHP’nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce, katıldığı canlı yayında, Avrupalı büyükelçilerin kendisine “Erdoğan’ı yargılayacak mısınız” diye sorduğunu söyledi. İnce bu sözlerini daha sonra “Söylemedim” diye yalanladı. İnce'nin hesap vermekten korkutuğu ya da birilerince ince bir ayara tabi tutulduğu anlaşılıyor.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün gece CNN Türk'te katıldığı canlı yayında, “Avrupalı büyükelçiler size Erdoğan'ı yargılayacak mısınız diye sordu mu” sorusuna “Evet onlar da sordu” diye cevap vermişti. Muharrem İnce bugün gelen eleştiriler üzerine geri adım attı.

İŞTE BÖYLE DEDİ

BÖYLE İNKAR ETTİ

ince-inkar

CANLI YAYINDA SÖYLEDİĞİNİ TWEET İLE İNKAR ETTİ

Kendi söylediği sözleri inkar eden İnce attığı tweet'te “AB Büyükelçileri ile yaptığımız görüşmede Büyükelçiler bana “Erdoğan'ı yargılayacak mısınız sorusunu sormadılar. Ben de bu sorunun sorulduğu yönünde bir söz söylemedim” dedi. 

Daha şimdiden sözünde duymayan, canlı yayında söylediklerini bile inkar eden bir kişi devletin başına geçse neleri inkar eder kim bilir?

10 SAAT SONRA GELEN İNKAR

Ancak programın tekrarı izlendiğinde İnce'nin inkar ettiği sözleri söylediği net biçimde görülüyor. Yani İnce canlı yayında söylediği sözleri sadece 10 saat sonra inkar etti.

Doğu Ekspresi'nde cinayet

 

YORUM YAP