HUKUK

Diğer

  Yahudi Oktar ve 142 örgüt üyesi F tipi villalara nakledildi

  'Adnan Oktar' grubuna yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu 143 kişi tutuklandı.

  Adnan Oktar'ın şirketlerinin tam listesi

  Adnan Oktar grubuna yönelik olarak Mali Suçlar Araştırma Kurulu’nun (MASAK) raporu İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma dosyasında yer aldı. İşte Yahudi Oktar'ın şirketlerinin tam listesi

  Yahudi kadının oğlu Oktar'ın polisleri gözaltına alındı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin Adnan Oktar ve grubuna yönelik yaptığı operasyonda gözaltına alınanların sayısı 185’e yükseldi. Adnan Oktar’ın istekleri doğrultusunda emniyet sisteminden bazı kişiler hakkında araştırma yaptıkları ileri sürülen 2 polis memuru gözaltına alındı.

  Oktar'a destek güney ittifakından geldi

  Türkiye'de dün sabah Adnan Oktar ve örgütüne başlatılan operasyon İsrail basınının ilgisini çekmişti. Dünyaca ünlü birçok İsrailli gazete, Adnan Oktar ve kediciklerini manşetlerine taşıyıp destek verirken, bugün de Yunan ve Mısır basını Oktar ve örgütünü öven başlıklarla okuyucularının karşısına çıktı.

  İşte Yahudi kadının oğlu Adnan Oktar'la ilgili ilk ifade

  Dün sabah erken saatlerde başlayan ‘Adnan Oktar Örgütü’ operasyonu Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü… Operasyonla ilgili çok dikkat çeken ayrıntılar vardı.

  İsrail destekli Adnan Oktar mafyasına operasyon

  Sapıklıkları ile ayyuka çıkan, bir süredir operasyon beklenen, geçtiğimiz güçlerde sosyal medyada tüm pislikleri bir bir ifşa edilen Adnan Oktar adlı Yahudi, mason kaçmaya çalışırken yakalandı. Savcılık suçlamasında TCK'da neredeyse bütün suçlar sıralanmış olduğu görüldü.

  Ömür boyu nafaka zulmü bitiyor

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya yeni nafaka düzenlemesinin yolda olduğunun sinyallerini veren açıklamalar yaptı. Bakan Kaya, ‘Kadınların ve erkeklerin mağdur olmayacağı bir sistemi inşallah getiriyoruz’ dedi.

  Bu düzen değişmeli Aile Bakanlığı lağvedilmeli

  Babası evde iken eve erkek alıp, zina yapan kızına tokat attığı için sözde hâkim babaya para cezası verdi. Topunuza yuh olsun!

  Alaattin Çakıcı krizi büyüyor

  Devlet Bahçeli'nin af talebi ve ziyareti ile cesaretlenen, Erdoğan'ın affa karşı çıkmasıyla önce Erdoğan'ı, ardında da gazetecileri ölümle tehdit eden eski bir çete lideri Tokat Cumhuriyet Başsavcısının başını yedi. Çakıcı krizi büyüyor.

  Adil Öksüz'ü arayan ekibin başındaki FETÖ'den tutuklandı

  9 Eylül 2016'da 'Adil Öksüz'ün yakalanmasını kim engelliyor?' manşetimizi ciddiye almayan devlet, Adil Öksüz'ü arayan ekibin başındaki komiser ile KOM müdürü FETÖ'den tutukladı.