HUKUK

Diğer

  Savcıların maşallahı var, adamına göre muamale

  Mustafa Kemal'e yönelik Anıtkabir'de çektiği hakaret içerikli video sonrasında harekete geçen adli makamlar, provatör Safiye İ.'yi önce tutukladı, ardından jet hızıyla 2 gün içinde iddianame hazırladı. Bu arada Türkiyeyi yıkmaya ve işgale yeltenen papaz ise aynı saatlerde tahliye edildi.

  Darbeci general suç ortaklarını ifşa etti

  28 Şubat’ın ‘bir’ numaralı ismi Çevik Bir, 99 sayfalık itiraz dilekçesinde; vesayeti siyasilere yıkarak, Cindoruk, Yaşar Topçu, Rifat Serdaroğlu ve Tansu Çiller’in eski Özel Kalem Müdürü Akın İstanbullu’nun da dinlenmesini istedi.

  Batının 'Ebru Özkan' iddiasına Türkiye'den yalanlama

  Washington Post gazetesi, İsrail'de gözaltına alınan Ebru Özkan'ın Trump'ın istediğiyle serbest bırakıldığını yazdı. İsrail ise bu haberi doğruladığı ileri sürüldü. Her işi yalan dolan olan batının doğru ifadesiyle komplocu gavurun yalanlarına dikkat etmeli.

  6-7 Ekim'in ardında HDP'den sonra FETÖ de çıktı

  Tarihe ‘6-7 Ekim Hadiseleri’ olarak geçen ve 51 masum vatandaşın katledilmesiyle sonuçlanan vahşet olayında FETÖ’nün de içinde olduğu bir ihanet sürecinin yaşandığı ortaya çıktı..

  Devlet, 126 bin sosyal medya teröristini tespit etti

  Sosyal medya teröristlerinin peşine düşen devlet, FETÖ, PKK, DAEŞ propagandası yapan 128 bin kişi tespit etti. Şimdi sıra enselemede.

  FETÖ'den tutuklandı, ardından İçişlerinde hukuk müşaviri yapıldı

  Eylül 2016’da FETÖ’den tutuklanan ve ne zaman ve nasıl serbest bırakıldığı bilinmeyen Mevlüt Özmen isimli şahsın, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri yapıldığı ortaya çıktı.

  Hasta doktor tartışmalarına kör gözle bakmak

  Hastaya şiddet, affedersiniz bir böyle bir kategori yok, doktora şiddet, kadına şiddet, hayvana şiddet diyerek bize her şeyi kategorize ettirip bütünden tevhidden uzaklaştırıyorlar. Bu tuzağa düşüp sonra da debelenip duruyoruz.