Can Kemal Özer

Yahudi kadının oğlunun yeni domuzluğu

07.05.2018 22:09:32

Geçtiğimiz mart ayında yolsuzluk ve görevi kötüye kullanma suçlarından Fransız polisi gözaltına aldı. Kodese tıkıldı, serbest yargılanması sürüyor.

Masonlar ve Yahudilerin 1789'da ele geçirdiği Fransa'nın eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'den söz ediyoruz.

Zor günler geçiren -helak olasıca- Sarkozy, Kur'an-ı Kerim'den 300 ayetin çıkarılması önerisinde bulundu, 300 yandaşı ile birlikte.

Çıkartılmasını istedikleri, Kur'an-ı Kerim'deki Yahudilerle ilgili ayetler…

"Şiddet ve Yahudi karşıtı fikirleri yaydığı iddiasıyla bazı ayetlerin çıkarılması"nı isteyen Sarkozy, Fransız kılığına girmiş bir Yahudi.

Yahudilere göre nesep anadan devam eder. Dolayısıyla annesi Yahudi olmayan biri asla Yahudi olamaz.

Din değiştirip Yahudi olunmaz, Yahudi doğulur. Yahudi bir annenin çocuğu Yahudi olarak kabul edilir. Şayet anne Yahudi değil ama baba Yahudi ise, doğan çocuk kesinlikle Yahudi sayılmaz.

Haham Dov Lior, bir Yahudi kadının, bu çocuk sahibi olmak için son şansı olsa dahi asla Yahudi olmayan bir erkeğin spermiyle hamile kalmaması gerektiğini belirtip, aksi takdirde bebeğin "barbar" olacağını söylüyor.

YİNE SELANİK, YİNE YAHUDİ

Sarkozy'nin annesi Andrée Mallah, Sefarad Yahudi bir ailenin kızı. Andrée'nin babası Benedict Mallah ile annesi Adele Bouvier özbeöz Yahudi.

Sefarad Yahudisi olan bu aile Osmanlı'ya sığınmış, uzun süre Selanik'te yaşamış. Malah'ın diğer kardeşlerinin adı ise Aaron ve Beniko'dur.

Mallah İbranicede "melek” ve "mesaj” mânâlarına gelir.

Ailenin bir bölümü 1912'de Filistin'e, bir kısmı ise 1913'te Fransa'ya taşınır.

Amcaları Moshe, işgal altındaki Filistin topraklarında Technion Üniversitesi'ni kurar.

Babası Paul Sarkozy de Nagy-Bocsa ise bir Macar. Kimi Fransız kaynaklarına göre ise Macar Yahudi'si.

SARKOZY FRANSIZ DEĞİL ÖZBEÖZ BİR YAHUDİ

Bu durumda nereden bakarsanız bakın, Nicolas Sarkozy Fransız değil özbeöz bir Yahudi.

2007 yılında Fransa'nın Fransız olmayan Yahudi Cumhurbaşkanı Sarkozy, Cezayir'e resmi bir ziyaret düzenler. Cezayir medyası Sarkozy'nin Yahudi olduğunu yazar. Bunun üzerine bir tartışma çıkar.

Tartışmaya İsrail Ticaret Odası da katılarak Sarkozy'nin annesi Mallah ailesinin hikâyesini yayınlar ve Yahudi olduklarını beyan eder.

Bundan bir yıl önce yani 2006'da, Sarkozy Selanik'e gider. Buradaki Yahudi topluluğu, Mallah ailesinin yani Sarkozy'nin annesi ve dedelerinin soy ağacını Nicolas'a hediye ederler.

Mallah ailesinden biri olan Asher Mallah, İsrail'in ilanından sonra Yunanistan'daki ilk diplomatik temsilciliğini açar.

GİREMEZSİN DE ÇIKAMAZSIN DA

Meşhur Yahudi baronu Mayer A. Rothschild, ölmeden önce oğullarını batı başşehirlerine yerleştirir.

Bu kapsamda James de Rothschild Paris'i, Amschel von Rothschild ve Cari Mayer von Rothschild Frankfurt'u, Salomon von Rothschild Viyena'yı mesken tutar. Nathan M. Rothschild ise Londra'da kalır.

Onlar bu ülkelerin siyaset, iktisat başta olmak üzere her yerini kontrol ederken, ilgili makamlara da kendi adamlarını yerleştirirler.

Bir Yahudi, liberal veya ateist olsa da Yahudi inancına göre Yahudi'dir. Hiç kimse Yahudiliğe giremez de çıkamaz da!

İşte bu yüzden İsrail'den kaçıp batıya yerleşen meşhur yazar ve müzisyen Gilad Atzmon, kendisinin Yahudi değil Filistinli olduğunu söyler. Başka türlü Yahudilikten arınamaz.

Gerçek adı Şimon Zvi, pazarlanan adı ise Şemsi Efendi olan Yahudi'nin torunu Sabetayist Ilgaz Zorlu, Yahudi olduğunu ispat için yapmadık mücadele bırakmaz. Nüfus cüzdanına mahkeme kararıyla Yahudi olduğunu yazdırır.

Yahudi, Yahudi dediyse öylesin, değilsin dediyse de değilsin. Aksi halde “ben Yahudiyim” diyerek kimse Yahudi olamaz. “Yahudilikten çıktım” demekle de çıkamaz.

İşte bu yüzden Sarkozy'nin resmi belgelerinde Katolik olduğunu yazması bir şey ifade etmez.

Kaldık ki, Nicolas Sarkozy resmi görevleri olmadığı zamanlarda bile sık sık İsrail'e gidermiş. Öte yandan BNP-Paribas, Calyon, CIC, Dexia, Rothschild ve Teva gibi Yahudi şirketler ile de yoğun işbirliği içindeymiş.

Hırsızlık, yolsuzluk ve usulsüzlükleri yüzünden zor günler geçirmekte olan Sarkozy için tek çare, Yahudiliğine sığınmaktı ve onu yaptı.

Yoksa Kur'an'dan bir nokta bile çıkarılamayacağını, bu mümkün olsaydı ecdadının bunu 1400 yıldır milyar kere başaracağını bilmiyor muydu?

Bu hınzır bunu domuz gibi biliyor.

Ama domuz domuzluktan vazgeçecek değil!

  1. Zeynep Zeynep

    Sayın hocam yeni sözde sizi takip ediyodum. Şuan tevafuk bu siteye ulaştım sizi ve yazılarinızı tekrar okumak ulaşabilmek çok güzel. Rabbim hayırlı kılsın

YORUM YAP