SİNEMA

Diğer

  Mossad korumasında Hollywood'un yarısının ırzına geçmenin 'cezası'

  Tecavüz ve cinsel tacizle suçlanan Harvey Weinstein bugün ellerinde kelepçeyle hakim karşısına çıkarıldıktan sonra 1 milyon dolar kefaletle serbest bırakıldı.

  İnternet sansürünün ön çalışması olarak anlayın

  Bir grup Alman sinemacı internetteki bu olağanüstü trafiği bir belgesel ile anlatmak istedi.

  Netflix'in piyasa değeri medya devlerini geride bıraktı

  Küresel internet televizyon ağı Netflix'in piyasa değeri, Amerikalı medya devlerinin değerini geride bıraktı.

  Maduro'dan Diriliş Ertuğrul'a ilgi

  Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcı ve senaristi Bozdağ, sosyal medya hesabından Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun, börk ve Kayı Boyu bayrağı ile çektirdiği fotoğrafları paylaştı.

  Kılıçdaroğlu, Muharrem'i seçer seçmesine de..

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı olarak Muharrem'i seçer seçmesine de...Gerisi filmde...

  Halime Hatun'un diziden çıkarılmasına tepkiler devam ediyor

  Ertuğrul Gazi'nin hanımı Halime Hatun'un tarih gerçeklere uymayan bir şekilde diziden çıkarılması senaristlerin saçmalaması olarak yorumlandı. Oğlu Osman Gazi 23 yaşında iken vefat eden bir kadın dizide doğumun ardından öldürülüyor.

  Diriliş Ertuğrul dizinde saçmalama

  Gerçekte oğlu Osman Gazi 23 yaşında iken vefat eden Halime Hatun, bizi de doğum sonrası öldü gösterildi. Dizideki tarihi gerçeklerle bağdaşmayan gelişme tepkilere neden oldu.

  Sadettin köpek, öldü indirim başladı

  Geçtiğimiz hafta Diriliş Ertuğrul'a veda eden Saadettin Köpek karakterinin öldürülmesi dünyada da geniş yankıya neden oldu. Kuveyt'te bir restoranda Saadettin Köpek'in öldürülmesi nedeniyle yüzde 50 indirim yapıldı.

  Hollywood yıldızı Natalie Portman 'Yahudi Nobel'i' olarak anılan ödül törenine katılmayacak

  İsrailli-ABD'li Hollywood yıldızı Natalie Portman İsrail-Gazze sınırında yaşanan son olaylar nedeniyle Kudüs'te yapılacak olan 'Yahudi Nobel'i olarak anılan 'Genesis Ödülü' törenine katılmayacağını açıkladı. Kararın ardından bazı İsraiili siyasetçiler Portman'ın İsrail vatandaşlığının iptal edilmesi gerektiğini savundu.

  CIA, Modern Sanatı silah olarak mı kullandı?

  Yıllar boyunca, CIA ajanlarının Amerika'nın Soyut Dışavurumculuk hareketinin yükselişine yardım ettiği konusunda söylentiler çıkmıştır.