Satanist Hollywood'dan İslam'ın 2 mukaddesi ve Vatikan'a saldırı

Satanist Hollywood'dan İslam'ın 2 mukaddesi ve Vatikan'a saldırı
18.09.2018 14:36:01

habervakti.com'da yer alan özel habere göre, geçtiğimiz aylarda vizyona giren "Görevimiz Tehlike 6" adlı filminde, İslam'ın 2 mukaddes mekanı ile Vatikan'a nükleer saldırının yer aldığı sahneler gösterildi.

Dikkatimizi çeken bu sahneler "muhtemel bir saldırı için algı mı oluşturuluyor" sorusunu sorduruyor! Siyonist ve satanistlerin kontrolündeki Hollywood üzerinden yeni bir kargaşa sürecinin temelleri mi atılıyor?

İşte detaylar:

Amerikan emperyalizminin en büyük silahlarından biri olan ‘sinema'nın en çok izlenen serilerinden biri olan ‘Görevimiz Tehlike‘nin 6. filmi Yansımlar‘daki bazı sahneler dikkatimizden kaçmadı!

MEKKE (KÂBE), KUDÜS (MESCİD-İ AKSA) VE VATİKAN'A SALDIRI GÖRÜNTÜLERi

Syntology tarikatı üyesi olduğunu geçmişte açıklayan ABD'li ünlü yıldız Tom Cruise'un başrolde oynadığı filmde, senaryo gereği İslam'ın 2 mukaddes mekanı ile Vatikan'a nükleer saldırının gerçekleştirildiği görüntüler yer aldı.

Müslümanlar'ın kutsî mekanı Mekke ve Kudüs ile Katolik dünyasının merkezi Vatikan‘ın nükleer saldırıya maruz kaldığı filmdeki sahneler hakkında ‘algı operasyonu mu yapılıyor?' soruları sorulmaya başlandı.

Film'de kendilerine ”Havariler” diyen gayri resmi bir ajan oluşumu, devletleri kaos üzerinden dize getirebilecekleri inancıyla MEKKE-KUDÜS ve VATİKAN'a karşı bir nükleer saldırı planlamaktadır!

Tabi filmin kahramanı Ethan Hawk her zaman olduğu gibi bu çılgın kaos planını önler! Önler ama izleyicinin bilinç altına Kabe dahil Mescid-i Aksa ve Vatikan'a bu saldırının yapıldığı izlenimini veren görüntüleri de nakşetmeyi ve bu tür bir ‘olasılığın her zaman var olduğu' algısını yerleştirmeyi de unutmaz. 

ABD, YİNE SİNEMAYI KULLANDI

Sinemayı dünyaya karşı bir silah olarak kullanan ABD'nin daha önce de filmlerle yaptığı ‘algı operasyonları‘ yıllar sonra gün yüzüne çıkmış ve her defasında cılız bir tepkiye neden olmuştu. Buradan hareketle, üç kutsal kente ve üç dinin en kutsal mabetlerine yapılan nükleer saldırı kurgu-senaryo görüntüleriyle dünya kamuoyunun nabzı mı ölçülmeye çalışıldı? Yoksa söz konusu filmdeki görüntüler basit bir senaryo muydu? soruları sorulmaya başlandı. Haçlı-Siyon terör örgütünün Mescid- Aksa'yı ve Kabe'yi tarih boyunca yıkma planları olduğu gerçeğini de düşündüğümüzde bu kurgu-senaryo nun hiçte masum olmayacağı kanısına kapılmak gayet doğal olsa gerek!?

İLGİLİ MAKALE 

BİTİŞ VE BAŞLANGIÇ 

 
 
 
 
 
 

YORUM YAP