Saadet Partisi'nin savrulma hızına yetişilemiyor

Saadet Partisi'nin savrulma hızına yetişilemiyor
02.05.2018 13:38:36

Saadet Partisi üyelerinin 1 Mayıs etkinliğine katıldı ve “İşçiyi Yaşat ki Devlet Yaşasın” yazılı pankart açtı. Pankarttaki a harflerini anarşizm ve satanizm sembolleri şeklinde kullandı.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanlığı, dün Zonguldak'ta gerçekleştirilen 1 Mayıs kutlamalarına katıldı. 

Saadet Partisi üyelerinin kortejde açtığı anarşizm sembollü “İşçiyi Yaşat ki Devlet Yaşasın” pankartında kullanılan sembomller tartışmaya neden oldu.

ZONGULDAK SAADET'TEN AÇIKLAMA

Saadet Partisi Zonguldak İl Tanıtım Başkanı Mehmet Püren, yıllardır kutlamalara katıldıklarını, ancak bu yıl ilk defa pankart açtıklarını söyledi. Bu yıl daha geniş bir katılım gösterdiklerini ve pankartlarının çok ilgi çektiğini ifade eden Püren, şöyle dedi:

"Pankartımız çok dikkat çekti. Sağ cenahtan 1 Mayıs'a katılımlar az olduğu için Saadet Partisi olarak geniş katılımımız dikkat çekti. Pankarttaki 'A'yı aykırılığın 'A'sı olarak kullandık. Sıradan olmamasını istedik. Bizim için sol ve sağ diye bir şey yok. Biz toplumu bölmek ve ötekileştirmek taraftarı değiliz. Emekse eğer biz emeğin yanında zaten hep var olduk. Eski Başbakanımız Sayın Erbakan emeğin hakkını bu millete fazlasıyla vermişti. Biz her zaman emekçinin yanındayız. Biz sol ve sağ gibi kavramlar gözetmiyoruz bazı arkadaşlar gibi."

YORUM YAP