İtiraf etti: Bu 'kişi' dışkısını yiyormuş

İtiraf etti: Bu 'kişi' dışkısını yiyormuş
10.10.2018 14:51:04

İslam ve Osmanlı düşmanı Celal Şenkör adlı kişi, dışkısı ile beslendiğini itiraf attı.

Ünlü profesörden çok konuşulacak itiraf: “Kendi dışkımı yedim”

Yaptığı açıklamalarla gündem olan Prof. Dr. Celal Şengör, Ekşi Sözlük'te katıldığı soru cevap etkinliğinde kendi dışkısını yediğini itiraf etti.

Ünlü Profesör Celal Şengör, Ekşi Sözlük'ün düzenlemiş olduğu soru – cevap etkinliğine katıldı.

Katıldığı programda Celal Şengör, Ekşi Sözlük kullanıcılarının kendisine yönelttiği birbirinden ilginç sorulara cevap verdi.

Katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Celal Şengör, ‘Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?' sorusuna ‘Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı.' cevabını verdi.

İsviçre'de doktora yaptığı yerde otlayan ineklerin ve dağ keçilerinin de dışkılarının tadına baktığını söyleyen Şengör, “Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener” cevabıyla ait olduğu familya hakkında kamuoyunu bilgilenmiş oldu.

Sanın kimse bununla 4 ayaklıları kast ettiğimizi falan çıkarmasın.

4 ayaklılar dışkı yemez!

 

 

  1. samimi samimi

    Bildiğim kadarıyla bir tek hayvan var dışkısını yiyen, o da bildiğimiz murdar hayvan....hem midesi bu pisliği temizlemeye müsait değildir, hem de pisliğini yemesi sebebiyle eti temizlenemeyen mikroplarla doludur...ayrıca büyüklerimizden bu hayvanın eşini kıskanmayan tek hayvan türü olduğunu da duymuştuk...bu sebeple bunun etini yiyenler eşini kıskanmazmış...etini yemenin dinimizce haram olmasının sebebi hikmetinin de bu olduğunu düşünüyorum...dikkat ederseniz etinin sağlıklı olmasına engel olan bir maddi bir de manevi bir sebebi var...bu sebeple ilim ve bilim örtüşür...

YORUM YAP