Can Kemal Özer

Bu ne yahu yeter artık, canları cehenneme!

16.07.2018 23:14:15

FETÖ, Kuytul derken, sapıklığı ile şöhret bulmuş olan Adnan Oktar'a geldi sıra.

Önce şu sualleri sorarak başlayalım bahse…

Adnan Oktar isimli kişinin adı gerçekten Adnan mı?

Adnan'ın, Birgün gazetesinin yazarı sınıf arkadaşı, adının Adnan olduğundan emin ama sınıf arkadaşının soyadını bilmiyormuş.

Zira yoklama yapılırken hoca soyadını değil, sadece adını söylemiş bir yıl boyunca.

Demek ki, soy ismi Oktar değil. 1999'daki davasında gerçek soy isminin farklı olduğunu yazıyordu Wikipedia, nedense onu da kaldırdı.

Peki, bu kişinin gerçek adı ve soyadı ne?

Babası ve annesi kim?

Yahudi, mevta dişçi Sami (Samuel) Gunzberg neyi olur?

Anasının Gunzberg'in kız kardeşi olduğu doğru mu?

Yahudi Habib Gerez ile Sami Gunzberg evlilik yoluyla akraba oldular mı?

Geçmişte “Adnan Oktar benim oğlum değil” açıklaması yapmış olan Gerez, vukuatlı nüfus kaydını yayınlayabilir mi?

Gülen Şeytanlar Tarihi” kitabını yazarken, Gülen'in vukuatlı nüfus kaydını almak için çalmadık kapı bırakmamıştık, ama sonunda almayı başarıp yayınladık. Lakin anne ve babasının kaydını almaya gelince bütün kapılar yüzüme kapanmıştı.

Yani sanki sıradan bir vatandaşın kaydını istiyormuşuz gibi, bürokrasi, bir gazeteciye karşı terörist başını koruyordu. Aynı şekilde Adnan Oktar'ın kaydını da almaya kalksak aylarca uğraşmamız boşa gidecek.

Oysa devletin kendisi bunu yayınlayabilir, savcı alıp soruşturma dosyasına koyabilir.

O zaman görelim annesi, babası, dedeleri, nineler kimmiş?

Yaparlar mı? Yapmazlar… Keşke yapıp da bizi mahcup etseler!

Herkesin bunların nesebini bilmeye hakkı var. Zira nesebi temiz biri bu tür rezillikleri kolay kolay yapamaz!

SANATÇILIK VE SAPKINLIK

Son günlerde Mustafa Ceceli adlı kişi üzerinden bir mesele tartışılıyor.

Tartışmanın konusu, kitapları bilabedel dağıtılan Ahmet Hulusi adlı muamma kişinin müridi olduğu ileri sürülen Ceceli ve eski ailesi ile ilgili görüntüler.

Görüntülerde ne halt ettikleri bizi ilgilendirmiyor.

Bizi ilgilendiren, bir çocuğun da olduğu ortamda iki kadının gayri ahlakî ilişkileri, bunların kaydı ve yayını.

Aslında kaydı, yayını da ilgimizi çekmiyor.

Bu hadise de önemli olan kendilerine sanatçı diyen tayfanın, iki kadının sapkın ilişkilerini savunmaları.

Mahremlerinde ne halt ettikleri de bizi ilgilendirmiyor.

Ancak ahlaksızlık ve rezilliğin alenileştirilmesi ve savunulması düpedüz zübbeliktir.

Ezici çoğunluğu Müslüman, kayda değer kısmı da Mü'min olan bir toplumda bunların ulu orta, hem de insana yakışmayacak iğrençliklerle afişe edilmesi ve desteklenmesi mutlak devlet müdahalesini gerektirir.

Şimdi birileri “devlet ahlak bekçisi mi” diyebilir.

Evet, devlet ahlak bekçisidir.

İster çocuğa, isterse de erişkine yapılan tecavüzler nasıl suç ise, bunları teşvik edici yayın, yorum ve faaliyetler de suç olmak zorunda!

Tabi ki nesli ve memleketi koruyacaksak!

Ayrıca bu kitapları bedava dağıtılan, başkasının karısını koltuğunun altına alıp resim çektiren sözde hoca adlı rezilin faaliyetleri de daha büyük facialara neden olmadan zapt-u rapt altına alınmalı.

Devletin delil toplamak için zamana ihtiyacı olabilir. Ama millet, nesiller ve ailelerin bunu beklemeye vakti yok.

İslam'ı tahrife, Müslümanların inançları üzerinden rant elde etmeye çalışan ve bu amaçla gençleri, kadınları, kızları, dini, diyaneti kullanan, dış yapılarla ilişkili sapkın ne kadar yapı varsa bir bir temizlenmeli…

Sanatçı kılığına bürünerek değerlerimizi alay için ne kadar ahlaksız, edepsiz, iğrenç zübbe varsa bunlar da disipline edilmeli

Bu da bazı yerli ve yabancı soytarıların vereceği tepkiye rağmen yapılmalı.

Her zaman tekrarladığımız gibi, medya da bu tür aşağılıkları haber yapıp, iğrenç faaliyetlerin reklâmını yapmamalı

Muhafazakâr medya olarak nitelenen kanallar ise ekrana çıkardıkları kişilerle ilgili bir araştırma yapma lütfunda bulunmalı…

Ekrana çıkarıp çıkarıp, sonra da aleyhinde haber yaparak günahlarını örtemezler.

Yeter artık!

 1. samimi samimi

  Sami günzberg...saraya annesinin dildökmesi ile sokulmuş...Abdülmecid dahil sırayla tüm devlet erkanının Vahdettin, Mustafa Kemal, İnönü, Adnan Menderes ve daha kimlerin dişçisi....aynı zamanda “Vahdeddin ‘in sürgün edilmesinden sonra mirasçılardan vekaletname alarak kayıplara karışan adam “olarak okumuştum.....

 2. mahruk mahruk

  inşallah bu mpl si haydar başı vs si de elden geçirilir temizlenir.

 3. mahruk mahruk

  İnsanın yazarını tanımasa alası güvenesi gelmiyor. Bu melun şeytanın ismini de bolca kitaplarınıza koymayın. Müslümanı yaptığı hataları yüzüne sertçe vurma gayesinde dahi böyle melunları vs kullanmayın. Sizi marjinal gösteriyor.

 4. mahruk mahruk

  kötü anlamsız hadiseleri(cinayet, kaza, hırsızlık vs) ve sıcak abartılmış haberleri burada da yazmamanız kalitenizi gösteriyor tebrik ediyoruz. Bir de gülen şeytanlar tarihinde hepsini okumasam da her konunun sonunda fetö ye yada başka şeylere bağlamanız konu bütünlüğünü ve dikkati dağıtmış akılda kalması zorlaşmış. Bir de siyah zemin ve şeytanın ismi vs kullanmanız abartıcı huzursuz bol palavracı solcuların politik kitapları gibi bir hava oluşturmuş.

 5. mahruk mahruk

  Müslüman gazeteciyim diyenlerin %1 i 2si en fazla 5i olsun bilir mi okumuş mudur hatta bazısı duymuş mudur hayatında hiç fıkıh diye şeriat diye bir şey tefsir okumuş mudur ilahiyat kökenli gazetecileri hariç tutarak söylüyorum. İsterseniz bu yorumu yayınlamayın. Ama bunu yapmak sizin Müslümanlık vazifeniz yapmazsanız ağır hesabını verirsiniz biz sokaklarımızı temizleyemedik bari haber ihtiyacımızda helal daireden çıkmayalım. Bir olumlu eleştiri münferit küçük

 6. mahruk mahruk

  Medyatik birisiniz sabahlara kadar kedicikler diye Müslüman görünümlü medyasizin de katıldığınız muhtemelen hepsi bu haram resimleri basıyor bir yandan da müslüman görünümlü olanları dalga geçiyor bu ne namussuzluktur diyen yok. Yapabiliyorsanız ağırlığınızı koyun uygun dille hem makale ile hem özelde eleştirin sizde dikkat etmezseniz bu ülke nereye gidiyor kafire göre az olsa da islama göre bu seviyede asla olmaması lazım. bu ülkeye Müslümana düşmanlar mı getirecek fıkhı islamı yapmayın tek umudumuz sizlersiniz.

 7. mahruk mahruk

  Ben hatta diyorum ki tecavüzcü katil hırsız teröristin hatta erkek bile olsa kafir devlet liderinin bile fotoğrafını koymasın gazetesi de tv side millette kahır tecellisi zayıf baka baka normal görüyorlar hatta seviyorlar. Size yenisöz de ayrılmadan önce son yazınızda da yazmıştım. Hala devam ediyorsunuz. Bu sitede de söylüyorum yapmayın diğer gazetelerdeki gayri islami paylaşımları okusunlar diye onları da her türlü pislik görüntü ile koyup kazancınızı haram etmeyin. Twiterda da gerekirse görsel koymayın haram bir şey koyacağınıza.

 8. mahruk mahruk

  Hocam şu son söylediğiniz çok önemli artık lütfen şu muhafazakar görünümlü medya haber veriyoruz diye sadece saçı dahi açık olsa resimlerini basmasın şu Müslüman görünümlü medyaya gerçek Müslümanlık gelsin islama göre haram yerleri açık bayan sunucu hatta kadınların çalışması bazı mecburiyetler haricinde caiz değil mecburiyetlerde de belli şartlar var. Ona göre Müslümana şeriata göre helal lokma kazansınlar.,

 9. Hasan UMUTLU Hasan UMUTLU

  Selamün aleyküm Abi müsadenle şansından haddim olmayarak bi isteğim var. Mümkünse güncel yazılarının sıklığını artırabilir misin? Daha çok faydalanmak istiyoruz inşaAllah

YORUM YAP