'Türkler geliyor' diye tutuştular

'Türkler geliyor' diye tutuştular
06.06.2018 13:13:50

İngiltere'de yayın yapan Siyonist patrona ait The Times gazetesi, ordumuzun adım adım Kandil'e yaklaşması üzerine tedirgin oldu. Gazete 'Türk ordusunun büyük bir operasyonla terör örgütü PKK'yı bozguna uğratacak' diye yazdı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Kuzey Irak'ta 11 üs kurduğunu söyleyen gazete, Kandil'le sadece 25 kilometre kaldığını yazdı.

Gazetenin İstanbul Muhabiri Hanna Lucinda Smith'in imzasını taşıyan haberde, Türk Ordusu'nun neredeyse her gün yaptığı hava operasyonlarıyla bölgedeki PKK'lı teröristleri çekilmeye zorladığını yazdı.

TIMES'IN DERDİNE BAK: MÜLTECİ KRİZİ OLABİLİRMİŞ

PKK yandaşı siyonsit gazete haberinde, "PKK'nın denetiminde 700 civarında köy var. Türkiye saldırırsa, yeni bir mülteci krizine neden olur" diyen sözde kaynağının palavralarına yer verdi.

DAEŞ'LE SAVAŞTILAR GÜZELLEMESİ

Ayrıca gazete şu sözlere de yer verdi: "PKK Türkiye'de, AB'de ve ABD'de bir terör örgütü olarak sayılıyor. Ancak alt kolları DAEŞ'le savaşta ön saflardaydı ve Batılı güçlerin desteğini alıp, geniş topraklar ele geçirdiler. Bu durum da PKK saldırılarının ana hedefi olan Türkiye'yi öfkelendirdi."

BAYRAM MÜJDESİ

Öte yandan ordunun ilerlemekte olduğu ve Bayram'a müjde vererek ülkemiizn çifte bayram yapmasını sağlayabileceği dile getiriliyor. 

İLGİLİ HABER

PKK'ya kaçın çağrısı gibi twit

YORUM YAP