Can Kemal Özer

Soli Özel’e millet tokadı

23.12.2016 00:09:40

Rothschild ailesinin büyük servet aktararak kurduğu, Osmanlı tebaasının milliyetçilik duygularını kaşımak ve bağımsızlık hareketleri başlatmak üzere devşirme yuvası Robert Koleji'nden mezun olan Soli Özel Habertürk'ten kovulmuş.

Yarı tarafı Hıristiyan diğer yarısı da Müslüman olmayan CHP'nin sözcüsü Selin Sayek Böke, Demirellerin damadı CHP'li İlhan Kesici, savrulma şampiyonu Nuray Mert gibi Bilderbergçilerin Özel adamı Soli, artık Doğan Yayın İlkeleri Kurulu'nda görev yapacak.

Demek ki Aydın Doğan'ın ilkesiz ilkeleri bundan sonra daha da ilkesiz olacak.

Türkiye geliştikçe huzurları kaçan bu tipler, değerlerimize çakmak için fırsat kolluyor. Söylediklerinin, yazdıklarının yalan olup olmaması da umurlarında değil.  Yeter ki Türkiye'nin, İslam'ın ve Müslümanların aleyhine olsun.

Batılı yazar-çizer ve siyasetçi takımının Türkiye ile mücadelesi ne ise bunlarınki de aynı. Hatta daha şedit, daha arsız!

Siyonist George Horace Gallup tarafından kurulan, Gallup adlı şirket, dünyanın en cömert ülkelerini sıralamış. Aralarında dünyada en çok insani yardım yapan Türkiye yok. Şimdi ne dersiniz bu kepazeliğe.

Şeytanın iş ortağı bunlar.

Karaktersizlere ‘bunu neden yapıyorsunuz' diye sorulmaz. O cibilliyetinin gereğini yapar.

Türkiye'den Soros sermayesi ile yayın yapan gül bahçemizin zehirli Diken'i ise “Türkiye'de yapboza dönen eğitimin kalitesi 76 ülke arasında 41'inci sırada” başlıklı bir haber yapmış.

Yalan habere göre ABD'ninse 28'inci sırada olduğu listede Türkiye 41'inci sırada imiş.

Bu arsız yalanı haberi Bilderbergçi Özel, sosyal medya hesabından paylaşınca milletten dirgeni yedi.

İsrailî Sol-i efendi, zehirli Diken'in haberinin “Dünyanın en eğitimsiz toplumları açıklandı; Türkiye dokuzuncu sırada” diye paylaşınca bakın nasıl tepki geldi:

Arif Koytak: @soliozel2 @ahuozyurt: Bir site haberi cahillik diye vermiş, siz eğitimsizliğe çevirmişsiniz. Araştırılan şey bambaşka: Bilgilenmişlik düzeyi. Aynı listede ABD 5, Singapur(!) 8.sırada. ABD geçen sene 24. Çalışmanın adı Algısal Tehlikeler goo.gl/gH62TM

Türkiye'de sol ve orta sınıf lümpenlerin cehaletini ortaya koyuşuna cevap veren ‏@margret_teacher ise şöyle çiviledi Soli'yi:  Aslında ne kadar iyi bir medya manipülasyonu örneği değil mi hocam? Ipsos mori, İngiltere'de bulunan bir pazar araştırma şirketi. Yapılan çalışmanın adı "Algılar gerçek değildir, dünya yanlış anladığı şey."

22 Eylül-6 Kasım tarihleri arasında yapılmış algıların tehlikesi üzerine bir anket çalışması. Sonuçların yayınlanma tarihi 14 Aralık 2016. 40 ülkede, katılımcılara küresel sorunlar ve kendi ülkelerindeki insanların özelliklerini nasıl tanımladıklarını sormuşlar.

Ülkedeki Müslüman nüfusun o ülke nüfusuna oranı, gelecekte o ülkedeki Müslüman nüfusun nasıl artacağı, homoseksüellik, kürtaj, evlilik öncesi cinsellik, mutluluk, milli gelirden sağlık giderlerine ayrılan pay vb. Örneğin şöyle bir soru var. Ülkenizdeki her 100 kişiden kaçının Müslüman olduğunu düşünüyorsunuz? 2020 yılını düşünün, sizce ülkenizdeki her 100 kişiden kaçı Müslüman olacaktır

@Tahir_Barcin  ise şöyle devam ettiriyor tartışmayı: @margret_teacher Manipülasyon olup olmadığının @soliozel2'in pek umurunda olduğunu sanmıyorum.

Tepkilerin devamı ise şöyle:

@AkbEmn : @soliozel2 Dünyanın en eğitimli toplumları, atom bombası atar, dünya savaşları çıkarır, insanları köle yapar hala onları övmekle geçiyor ömrün. Masumlara kapımız açık, bütçemize göre en çok insani yardımı yapan ülkeyiz, eğitim her şey değil, Hitler'in subayları da eğitimliydi

@Ratatatme : @soliozel2 @DikenComTr beğenmiyorsan Yen'i Zelanda'ya taşın. Bıktık bu komplex hallerinizden! Toplumun sözde aydınları değil ezikleri bunlar

@CemSahirIslam :  @soliozel2 Eğitimsiz? Terbiyesiz mi? yoksa tahsilsiz/talimsiz mi?

@iz__ci : @soliozel2 sözlüğü aç “ignorance” kelimesinin anlamına bak çakma aydın.

@uocean : @soliozel2 @DikenComTr Nüfus sayımları. Norveç= 5 milyon, İsveç 7 milyon, İzlanda 350 bin Türkiye'de öğrenci sayısı=18 milyon hocam bunu da açıkla

‏@bugur0008 : @soliozel2 Soli Bey bence özür dileyin ve Diken denen yalan merkezinden uzak durun. Herkes dalga geçiyor sizinle.

@Vmurvar : @soliozel2 sömürgeleşmiş zihin bu olsa gerek, halkı aşağılamak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Algı operasyonu olsa dahi...

@sefergazel : @soliozel2 @DikenComTr hoca nasıl bir algı yönetimi, bunlara karnımız tok.

‏@sezersson : @soliozel2 dünyanın en yardımsever (resmi rakamlar öyle diyor) ülkesi cahiller 

‏@uocean : @soliozel2 @DikenComTr 3.000 kişiye sormuşlar=79 milyon aynı çıkmış ABD'de yılda 12.000 kişi uyuşturucudan ölüyor yani hepsi?

@mryildizgorur : @soliozel2 @DikenComTr Kemalizm'le bu kadar. Ama AK Parti toparlıyor. Son yıllarda gelişme gözle görülür seviyede arttı.

@gelvars2861 : @soliozel2 Yalancı…

@toprakibrahimli : @soliozel2 @ahuozyurt Bu dangalakça yapılmış haberi paylaşıyorsunuz ya! Soruların tamamı yok, gösterilenlere de ancak uzmanları ilgilenir.

Gençler gereğini yapmış. Galiba daha fazla söze hacet yok.

  1. Tunsan Tunsan

    Nureddin Topçu?

YORUM YAP