Pazarlayıp pazarlayıp satıyor

Pazarlayıp pazarlayıp satıyor
25.07.2018 12:32:55

Kılıçdaroğlu'nu, Demirtaş'ı ve Akşener'i pazarlamakla tanınan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, ilk tökezlemelerinde hepsini sattı. Ahmet Hakan'ın destek verdiği siyasetçilerin bir bir dip yapması İnce'yi de korkuttu.

Yazılarına “Asena Meral'in topuk sesleri” diye başlıklar atan Ahmet Hakan, bugün “Akşener'in toplumda önemli bir karşılığı yokmuş!” diye yazdı.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, 24 Haziran seçimlerinde büyük bir hezimet yaşayan Meral Akşener'in aldığı istifa kararına ilişkin bir yazı kaleme aldı.

İyi Parti'nin kurulduğu dönemde Meral Akşener'den fazlasıyla ümitlenen Ahmet Hakan'ın düşünceleri tamamen değişti.

“TOPLUMDA KARŞILIĞI YOKMUŞ…”

Partinin kurulduğu günlerde “Asena Meral'in topuk sesleri” başlıklı yazısında Meral Akşener'i öven Ahmet Hakan, bugünkü yazısında “Meral Akşener, 24 Haziran seçiminde kendi adı üzerine bina edilen İYİ Parti'nin bile gerisinde kalınca… Acı gerçek kabak gibi ortaya çıktı: Sanılanın aksine Meral Akşener'in toplumda önemli bir karşılığı yokmuş!” ifadelerini kullandı.

YENİ GENEL BAŞKAN ÜMİT ÖZDAĞ

Meral Akşener'in genel başkanlık görevine dönmemesi gerektiğini işaret eden Ahmet Hakan, İyi Parti liderliği için Ümit Özdağ'ı işaret etti.

YORUM YAP