Can Kemal Özer

Mesaj açık: Hepiniz Cox gibi Müslümanların kucağında can verirsiniz

22.06.2016 06:00:39

Yarın İngilizler demokrasi masalının düzenbazlıklarından biri için sandığa gidecek. BR-EXIT (Britanya Çıkış) anlamındaki AB'de kalıp kalmamayı güya halka soracaklar. Sanki halkın görüşü önemliymiş gibi.

Günlerdir yazıyoruz bu oylamanın dalavere olduğunu. Yapılan oylama, İngiltere'nin AB'den ayrılma oylaması değil, AB'ye ayar verme oylaması.

İngiltere Schengen'e ve Euro'ya dâhil değil. Kendini diğer AB üyelerinden ‘üstün' görüyor. İngiliz kimliğinden vazgeçmek istemiyor.

Aslına bakarsanız, İngiltere'yi İngilizler yönetmiyor. Kraliçe İngiliz değil, İngiltere'de yaşanan tam bir vesayet rejimi.

Bizde olsa ‘ayırımcılık' diye kıyameti koparırlar, ama kendileri hem Kraliçe tarafından monarşik diktatörlükle yönetiliyor, hem de parlamentoları sınıfsal ayırımın en açık göstergesi olan Avam ve Lordlar olmak üzere iki kısma ayrılıyor. Üçünün de en tepesinde küresel siyaset ve finans baronları var.

Malum geçen hafta, Avam Kamarası üyesi milletvekili Jo Cox katledildi. Bize katilin Thomas Mair adlı bir serserinin olduğu söylendi. Oysa o tetikçi, gerçek katil İngiliz devleti.

İngiltere'nin AB'de kalmasını isteyen, İngilizleri idare eden Germen kökenli Siyonistler, Jo Cox'u öldürterek, hem Müslümanlara sempati duyan ve Filistin davasının en büyük destekçilerinden birini yok ettiler, hem de sandığın seyrini değiştirdiler.

Sandıkta sonuç ne çıkarsa çıksın bir el uzanıp neticeyi değiştirecekti, ama bu zahmete girmemek için bir kurşunla seyri değiştirmeyi tercih ettiler.


Jo Cox ve danışmanı Müslüman kadın

JO COX CİNAYETİ MÜSLÜMANLARA DA MESAJ

Katledilen milletvekili Jo Cox işçi partili idi. Yani Jeremy Corbyn'nin geçtiğimiz yıl genel başkanlığına seçildiği partinin…

David Cameron'un kendisine savaş ilan ettiği Corbyn, Filistin Dayanışma Kampanyası'nın üyesi ve Filistin konusunda birçok etkinlik içinde yer aldı ve almaya devam ediyor. Yahudi lobilerinin nefret ettiği bir isim.

Bush ile Birlikte Afganistan ve Irak'ı işgal eden Tony Blair'e çok sert tepki gösteren Corbyn, 15 Şubat 2013'te gerçekleştirilen, İngiltere tarihinin en büyük protestosu olarak görülen Irak savaşı karşıtı yürüyüşlerinin organizasyonunda kilit rol oynamış, ayrıca Tony Blair'in savaş suçu işlediğini bu nedenle de Savaş Suçları Mahkemesi'nde yargılanması gerektiğini söyleyen biri. Müslümanlara büyük haksızlıklar yapıldığını savunan Corbyn'nin Müslüman danışmanları var.

Corbyn İşçi partisi lideri olduktan sonra, Pakistan kökenli Sadık Han (Sadiq Khan)'ı Londra Belediye başkanlığına aday göstererek bir Müslümanın Londra Belediye başkanı olmasını sağlamıştı.

Katledilen Jo Cox'un danışmanı da başörtülüydü ve onun kollarında can verdi. Bu da gösteriyor ki, bu cinayetle Corbyn'e mesaj verdiler. Mesaj açık: Hepiniz Cox gibi Müslümanların kucağında can verirsiniz.

Katilin Guardian gazetesine konuşan komşuları “kendisini 40 yıldır tanıyoruz ve bugüne kadar ağzından siyasi bir şey duymadık. İddia edildiği gibi aşırı bir insan değil” demişler. Oysa katil aşırı karanlık bir tip. Her türlü bilgiye anında ulaşılabilen bir “koskoca İngiltere'de bir katil hakkında dedikodulardan başka hiçbir bilgi yok. Neden acaba?

BEYAZ ÇÖPLER VE BND

İngiltere'de “beyaz çöp / white trash” denilen milyonlarca adam var ve başta İngiliz istihbaratı olmak üzere bu tipleri ilaç veya hipnozla etkileyip cinayet işletebilir. İngilizlerin AB'den ayrılması durumunda, AB'nin dağılma ihtimali nedeniyle bu cinayetin en büyük zanlılarından biri de Alman istihbaratı BND

İngiliz devleti medyaya katil hakkında “aşırı sağcı”, “Nazi yanlısı” ve hatta “deli” gibi dezenformasyon bilgileri servis etmeyi sürdürüyor. Amaç referandum sürecini etkilemek. Bunu başardılar da! Ayrılma yanlıları yüzde 50'den fazla iken, birden 6 puan gerileyerek 47 sevilerine indi.

Kanı çok seven İngiltere ve ABD borsaları coşmuş. İngiltere'de yüzde 4'lük değer kazanan borsa, ABD'den yüzde 6 değer kazanmış. Alın size dev bir servet ve netice.

Referandum bitince pek çok şey ortaya çıkar, ama ölen ölmüş ve maksatta hâsıl olmuş demektir. Bugün batıda Müslümanlara ilgi duyan veya Müslüman siyasetçiler her zaman olduğundan daha büyük bir tehdit altındalar.

Türkiye'de iyi bilinen Robert Fisk gibi şeytan tiplerin, Corbyn ve aynı çizgideki vicdanlı siyasetçilere saldırmalarının nedeni de bu.Nigel Farage kampanya posteri önünde

BECKHAM VE SOROS DEVREDE

İngilizler açısından başarının sembolü durumundaki meşhur futbolcu David Beckham son dakikada piyasaya sürüldü. “Çocuklarımın geleceği için AB'de kalmalıyız” açıklaması yaptırılan ve eşi de ünlü “Spice Girl” şarkı grubunun bir üyesi olan Beckham, İngilizler açısından önemli bir sembol ve ne söylediği ve yaptığı çok kişiyi ilgilendirir.

Harry Potter'in yazarı JK Rowling, AB'den ayrılma propagandası yapan İngiltere'nin Bağımsızlık Partisi (UK Independence Party (UKIP)) Lideri Nigel Farage'i Nazi propagandası yapmakla suçladı.

Öte yandan Türkiye'deki Gezi kalkışmasını da finanse eden Rothschildlerin finansal tetikçisi Siyonist George Soros devreye sokuldu. “İngiltere AB'den ayrılırsa çok fakirleşir” açıklaması yapan Soros'un bu beyanatı, baronların fikrini ifşa etmesi bakımında hayli önemli.


Suikastçı İngiliz Michael Sandford

PASİFİK ATLANTİK SAVAŞINDAN İTTİFAKA

ABD'ye başkan yapılmasına kesin gözüyle bakılan Trump, dün propaganda sorumlusunu işten kovdu. Ardından bir İngiliz, Trump'a suikast girişiminde bulundu.

Görülüyor ki Trump gibi Pasifikçiler, İslam düşmanlığı üzerinden pirim yapıyor. Atlantikçiler'e kalan ise İslam'dan yana tavır almaktı. İngiltere'deki cinayet ve Trump'a yönelik girişimle denge sağlanmış oldu.

Almanlar, AB'den ayrılmak isteyen İngilizlerin bir milletvekili öldürerek ciddi bir hamle yaptılar. İngilizler ise cevap olarak Alman Trump'a kendi korumasının silahıyla gözdağı verdiler. "Mesajı aldık bir adım daha atarsan yakarız" mesajı yerine ulaştı mı bekleyip göreceğiz.

Dağılması geciktirilmeye çalışılan Avrupa Birliği, Türkiye ve İngiltere parantezinde yani iki pazarlık arasında kaldı. Ya İngilizlerle yola devam edecekti, ya da Türkiye ile. İngiltere ve Almanya'da artan Türkiye düşmanlığının sebebi de buydu. “Ya biz, ya Türkiye” dediler. Günlerdir yazıp çizdiğimiz gibi İngiliz halkına zorla “AB dedirtecekler!” AB'ye de Türkiye ile kontrollü gerilim politikası düşüyor artık.

  1. Muammer inalçuk Muammer inalçuk

    Üstad mükemmel bir yazi tebrik ediyorum

YORUM YAP