Hollywood'dan İsrail ordusuna 60 milyon dolar destek

Hollywood'dan İsrail ordusuna 60 milyon dolar destek
07.11.2018 00:17:47

Amerika'daki “İsrail Ordusunun Arkadaşları” kurumu ünlü Hollywood yıldızlarının da katıldığı etkinlikte İsrail ordusu için 60 milyon dolar destek topladı.

İşgalci İsrail Ordusuna destek amaçlı kurulan “İsrail Ordusunun Arkadaşları” kuruluş birçok Hollywood yıldızının katıldığı etkinlikte İsrail Ordusu için yüklü miktarda destek topladı.

Pharrell Williams

Shehab News Agency'nin haberine göre, “İsrail Ordusunun Arkadaşları” kurumunun, Amerika'da düzenlediği bağış organizasyonunda, Amerika'da yaşayan Yahudi asıllı işadamı Haim Saban'ın (74) ve ünlü Hollywood yıldızlarının da destekleriyle işgalci İsrail Ordusuna bağışlanmak üzere 60 milyon dolar topladığı belirtildi.

Gerard Butler

Bu arada, Israel Today haber sitesinin haberine göre, Amerika'nın California eyaletinde düzenlenen etkinlikte 1981'den beri en yüksek bağışın toplandığı kaydedildi.

Ashton Kutcher

'İsrail Ordusunun Arkadaşları' tarafından her yıl düzenlenen etkinliğe yaklaşık 1200 kişi katılıyor. Bu sene düzenlenen etkinliğe Hollywood'un ünlü yıldızları Ashton Kutcher, Gerard Butler, Amerikalı ünlü roman yazarı David Foster Wallace ve şarkıcı Pharrell Williams katıldı.

YORUM YAP