Can Kemal Özer

Hayvanlar namaz kılmaz

15.06.2016 05:47:05

Çok namaz kılan insan gördüm ama hiç namaz kılan hayvan görmedim, siz gördünüz mü? Namazı insan kılar. İman ve ibadet mükellefiyeti insana mahsustur. İnanmak, inanmamak kişinin kendi tasarrufundadır. Ama ‘inandım' diyorsa ‘ben namaz kılmıyorum' demek bir hürriyet değil, ifsaddır.

‘Burası Kemalist ve laik bir rejim dilediğimi yaparım', diyorsanız haklısınız ama unutmayın bu topraklar Dar'ul İslam'dır ve öyle de kalacak.

İnanmadığı halde ‘Müslüman değilsin' denildiğinde kızan bir güruh var dedem Fatih'in topraklarında nefes alıp veren. Olmadığı halde Müslüman gözüküp sürekli Müslümanları eleştirmek, aşağılamak, hakaret etmek ve İslam şeriatına küfretmek, içimizde yobazlara verilmiş şeytanî bir görev sanki.

Bunların kim olduğunu kahir ekseriyet biliyor ama bilmeyenlerde var. FETÖ liderinin kurdurduğu dış güçlerin Sözcü'sü, bir hocanın sözleri için özür de dilediği halde dün yine manşetten küfürler yağdırmış. Toplum da binamazların Sözcü'süne “sana gazeteci diyene, senin gibi gazeteciye” saydırıyor.

EŞÇİNSEL AMERİKA VE TAKSİM

Amerika'daki eşcinsellere yönelik saldırı, söz konusu saldırganın yaptığı bir eylem değil. Hollywood senaryolarına benzeyen eylemin, CIA ve / veya FBI işi olduğu gayet açık. Bir kişi önce polisi arayıp DAEŞ üyesi olduğunu söylemiş. O halde ses kaydını göster. Olmayan nasıl gösterilir.

Sadece eşcinsel sapıkların girdiği kulübe bu kişi nasıl girdi? Ailesi açıklıyor, ‘oğlumuz da eşcinseldi ve akli melekeleri yerinde değildi!'

Bir kişi iki silahla bile olsa 103 kişiyi nasıl öldürebilir? Uzaktan makinalı tüfek veya bomba dışında neredeyse imkânsız. O tek tek bu kişileri öldürürken onca kişinin eli armut mu topluyordu? Bu da başka bir yalan.

Saldırıyı DAEŞ üstlendiği de yalandı, kişinin DAEŞ'le ilişkisi de. Zaten Obama olmadığını açıkladı. Saldırıda 8 silah kullanılmış. Zamanlamanın iblislerin Almanya'da Bilderberg toplantısının son gününde olması, İngiliz(ci) Hilary ve Alman(cı) Trump'un başkanlık yarışında dengeleri değiştirmek.

ABD'nin DAEŞ'le yaptığı koalisyonu mücadele adı altında güçlendirmek. Dikkatleri Müslümanların bir kez daha üzerine çekerek, dayattıkları “terörist” algısını güçlendirmek.

Amerika'da sayıları 10 milyonu bulan eşcinsel sapıklığını masumlaştırarak legalize etmeye devam etmek, yaygınlaştırmak. Bunun üzerinden kamplaşma…

Zaten Avrupa'da sapıklık, İtalya'nın da katılmasıyla tümüyle hukuki bir statü kazandı. Aynını Türkiye'de de yapmak istiyorlar. Ama burası Dar'ul İslam'dır buna bu toplum izin vermez.

LBTİ örgütlerinin finansmanı, Soros benzeri Siyonist şirket ve fonlarca sağlanıyor. Bu sapkınlığı destekleyen haberlere bile fondan pay verebilirler. Yeter ki insan ifsad edilsin, ahlak tahrif edilsin, yeter ki Allah'ın lanetlediği sapkın eylem yayılsın.

Hürriyet'te sayısız eşcinsel (LGBT) haberi çıkmış. Bu eşcinsellere verilen açık bir destek. Önce Taksim'de “LBTİ'nin ‘Onur' Yürüyüşü” yapacağını duyuruyor bu Alman gazetesi. Aynı gazete dün de “Taksim için çok tehlikeli çağrı” başlıklı haberi ile Taksim'de pazar günü yapılacak bu naşeref yürüyüşü “Müslüman Anadolu Gençliği (MAG)” adlı bir grubun engellemeye dönük bir girişimi başlattığını duyurdu.

MAG'ın yaptığı ile Hürriyet'in yaptığı şey aynı: Yangına benzin dökmek. Parçalara ayrılan İBDA'cılardan bir grup izlemini veren MAG'cılar son günlerde gençler üzerinde oynanan oyuna alet olması veya kendini içine atması doğru ve hayırlı bir girişim değil. Yedi düvel bir olup Türkiye'ye tuzak kurarken, bu tür saçmalıklarla uğraşmak bu millete ve memlekete zarar verir.

Son günlerde bir de ‘Milli Damar' meselesiyle gündeme gelen MİT ve Emniyet İstihbaratı'nın önleme faaliyetini de görmek istiyoruz. Yeter artık! Karşı atak şart! Geçtiğimiz nisan ayında ölen CIA'ci Duane Clarridge, mütevazı bir gazetede attığım “Karanlık adamlar Türkiye'de” manşetin peşine düşüp kimden bilgi aldığımın izini sürerken, bizimkiler içeride olup biten konusunda daha aktif olması gerekir! Her ‘devrin casusu'ndan öğrenecek çok şeyleri var.

LİSELİ GENÇLERE

Sevgili gençler! Son günlerde terör örgütlerinin mensuplarını kullanarak sizi kışkırtmak istiyorlar. Evrensel, Sözcü, Cumhuriyet ve Hürriyet ile FETÖ gazetelerinin manşet ve yazarları ile kışkırtmalara destek verdiğini görüyorsunuz.

MİT operasyonu, Gezi darbe girişimi, 17/25 Aralık darbesi, Demirtaş'ın 6-8 Ekim cinayetleri, 7 Haziran sonrası yeniden başlatılan PKK terörü, LGBT yürüyüşleri diye uzayıp giden, batı konaklarında planlanan ve içerideki işbirlikçileri tarafından sahnelenen tuzağın içine sizi de çekmek istiyorlar. Her yolu denediler başaramadılar. Brezilya'da kısmî başarı yakalayınca bir daha denemek istiyorlar bunun için sizi kullanacaklar.

18 yaş altında olduğun için cezai mükellefiyetin daha az. Allah muhafaza sana bir şey olursa, aileler de sokağa dökülecek. Ülkenin ve her şeyden önemlisi senin geleceğini elinden almak için seni kullanacaklar. Bu şeytanların oyununa gelme!

Zira sen, 1980 öncesinde sizin gibi gençleri nasıl sokaklara döktüklerini, kaç tanenizi öldürüp kanını içenlerini bilmezsin. Ama okuyup öğrenebilirsin. Milletin ümidi olan sevgili delikanlı, sakın Sözcü'de yazan tuzu kuru bazı ateist coşkunların gazına gelme. Sakın!

YORUM YAP