Haddi aşmaya devam ediyorlar: Ona kalsa Eylül'e sabitlermiş

Haddi aşmaya devam ediyorlar: Ona kalsa Eylül'e sabitlermiş
27.05.2018 20:07:30

İslam tarif için bir biriyle yarışan tahrifçiler, hadsizlikte de sınır tanımıyorlar. Şimdi de reformist, mealist, mopdernist ve mezhepsizlerin arzı endam ettiği TV8'de Bayraktar Bayraklı, 'Her ayda hac ibadeti yapılabilir. Ramazan Eylül'e sabitlenebilir' diyerek iyice zıvanadan çıktı.

"Kur'an Yeter" deyip yüzlerce kitap yazan bozgunculardan Bayraktar Bayraklı, "Tefsir yazdım, hadislere ve sahabaye itibar etmedim" diyerek daha önce tıynetini sergilemişti.

Bir milleti yok etmek için öncelikle dinini ve dilini bozmayı hedefleyen şer güçlerin maşaları boş durmuyor. 

Genellikle reformist, mealist ve mezhepsizleri ekrana taşıyan TV-8'e çıkan Bayraktar Bayraklı, "Bana kalırsa aslında her ay hac ibadeti yapılabilir. Ramazan da Eylül'e sabitlenebilir" diyerek saçmaladı. 

Kimin bayraktarlığını yaptığı makyajı aktıkça açığa çıkan Bayraklı, "Problem takvimden kaynaklanıyor. Arabistan'da yaz-kış fark etmiyor ama burada biz perişan oluyoruz" diyerek hem Hicri takvime karşı olduğunu hem de bütün dini akidelerin miladi takvime ve günümüze göre ayarlanabileceğini iddia ederek, "Güncelleme" meselesinin nasıl bir fitne ve tehlike olduğunu sergilemiş oldu. 

BUNA KALIRSAYMIŞ AMA ŞÜKÜR Kİ KALMAZ

Dinî meselelere "Bana kalırsa..." diye başlayan günümüzün kripto sözde din adamları Rand Corp.'ın hedefleri doğrultusunda "Muhammedsiz İslam", "Hadislere güveni sarsmak", "İnsanları Kur'an mealine yöneltip sonra herkesin kendi algısına göre din tasavvuru" projelerine hizmet ediyorlar. 

BU BAYRAKTAR'IN İLK ZIRVALAMASI DEĞİL

Metramit.com haberini şöyle sürdüyor: Bu çalışmaları karşılığı siyonist ailelere bağlı vakıf, dernek ve stk'lar tarafından cömertçe fonlanan bu modern hocaların iç yüzünü teşhire devam edeceğiz. Tabii olması gereken Diyanet'in milleti aydınlatması ancak Diyanet de "güncelleme" peşinde olduğu için bu hezeyanları umursamıyor.

Pensilvanya Merkezli John Templeton Vakfı'nın fonladığı çalışmalar:

Kaynak: medyamit.com

  1. samimi samimi

    Eylüle sabitlemek konusunda peşinden o kadar çok soru geleceğini o da biliyor da “ben bunu söyledim...geçtim' diyerek aslında gelen sorulara cevap verebilecek bilgiye sahip olmadığının üstünü örtmek soruları bertaraf etmek maksadıyla söylüyor.. ona göre “her yıl on gün önce gelmiş olmasının manevi bir değeri yokmuş”bu sana göre olan şey herkese göre olmalı diye bir kaide yok önce bunu bilmeli ...ikincisi, sen Allah cc.’ın muradının ne olduğunu bilmiyor olmalısın ve kendi muradını Yaradanın muradından daha önde tutuyorsun ki sana göre manevi bir anlamı yok...

YORUM YAP