Çocuklarınızı aşılayan örgüt UNICEF'in tuhaf maskeli balosu

Çocuklarınızı aşılayan örgüt UNICEF'in tuhaf maskeli balosu
31.10.2018 20:10:54

AKKALEMLER.COM ÖZEL

UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu), 190 ülkede güçlü bir varlığa sahip, dünyanın öncü çocuk hakları savunucusudur.

Birleşmiş Milletler tarafından 1989 yılında onaylanan Çocuk Haklarına Dair Sözleşme doğrultusunda uluslararası topluluğun çocuklara verilen sözleri yerine getirmesi için çaba gösterir. 

Yerel düzeyde çocukların refahını artırmak, tüm kız ve erkek çocuklarına tam potansiyellerine ulaşma olanağını sunmak için çeşitli ortaklarla birlikte çalışır. 

Yukarıdaki satırlar UNICEF Türkiye'nin web sitesinden alıntıdır. Ama gördüğümüz kadarıyla bu örgütün, her ne kadar görev tanımında yazmasa da, sanki başka ajandaları da bulunmaktadır. 

The Vigilant Citizen” web sitesinin haberine göre:

25 Ekim'de UNICEF, geleneksel balosunu Los Angeles'ta gerçekleştirdi ve bu balo oldukça tuhaftı. Etkinliğin reklamı yapılan hedefi çocuklar için para toplamak olsa da, parti katılımcılarında görünen sembolizm bir başka hedefe de işaret ediyor:

Saklı seçkinlerin çarpık kültürünü kutlamak

Gerçekten de balo, ünlülerin ve sosyetenin “çocuklara yardım etmek için” Eyes Wide Shut'dan (elitlerin gizli cemiyetlerinde grup seks konusunu ele alan bir film) esinlendiği bir ortamda parti yapmalarını sağladı. 

Resmi web sitesine göre:

UNICEF Maskeli Balosu, UNICEF Gelecek Nesli imzalı bir hayırsever etkinliği. Maskeli konuklar, en iyi kıyafetlerini giyinmiş olarak UNICEF'in hayat kurtaran çalışmalarına destek olmak amacıyla baloya katılıp dans ederler. UNICEF Maskeli Balosuna her yıl 800'ün üzerinde yükselen küresel lider, mucit, ünlü ve hayırsever katılıyor.

MASKELİ BALO

Hollywood'un havalı olaylarından farklı olmayan bir şekilde UNICEF balosu, kırmızı halıda ünlü konukların Louboutin topuklu, ayakkabıları, Versace kıyafetleri ve ... şeytani maskelerinin geçidi ile başladı.

Tabii ki hepsi açlık çeken çocuklar için

1_8
Moda tasarımcısı August Getty maskeli baloya şeytani bir süper kahraman gibi geldi. Arkasında ki duvarda gözüken “önce çocuklar” cümlesi ise oldukça endişe verici duruyor.

Getty geçen yılki baloya da katıldı. Maskesinin daha az şeytani olup olmadığını görelim.

2_8

Lydia Hearst, önünde satanizm ile ilgili ana sembollerden biri olan ters haç motifli bir elbise giydi.

3_7

Ve hayır, bu “tesadüf” değil.

4_9
Bu resim onun Instagram hesabından. (sansür Akkalemler'e ait)

Lydia Hearst, 20. yüzyılın en güçlü ve etkili adamlarından biri olan medya kralı William Randolph Hearst'un büyük torunu. Saklı seçkinlerin önemli bir üyesiydi. İşte onun hakkında bazı alıntılar:

“William Randolph Hearst Jr., 33 derece bir mason ve medya dünyasında çok güçlü bir adamdı.”

- B.Huldah, JFK Dosyaları

“Illuminatus William Randolph Hearst, Anton LaVey'e büyük yardımlarda bulundu. Avon Yayıncılık, 1969'da Şeytan İncilini yayımladı (ilk olarak Aralık 1969'da yayınlandı). O zamandan beri 30'un üzerinde baskı yaptığı bildirildi. LaVey'nin bir sonraki kitabı The Şeytani Ritüeller'de 1972'de Hearst Avon tarafından yayınlandı. Konusu kan akıtılarak kurban edilenlerin büyücüye verdiği güç hakkındaydı. Hearst'ın makaleleri de ona ün kazandırdı. ”

- Fritz Springmeier, Bir Zihin Kontrolü Kölesi Oluşturmak İçin İlluminati Formülü

Bu gerçekler göz önünde bulundurulduğunda, tersine haç anlam kazanıyor.

Diğer misafirler ile tanışmaya hazır mısınız?

5_5

Renee Olstead, Stanley Kubrick'in Eye Wide Shut filminde kullandığı Vnedikli maskesi ile baloya katıldı.

6_1 İşte “Eyes Wide Shut” filminden bir sahne.

7_5 Dans pisti aslında ritüel bir Mason dama tahtası deseni idi.

8_4

Balo davetiyeleri, her şeyi gören bir göz altında ikili desen zemin üzerine basılmıştı.

9_3
Geçen yılki balonun tanıtımını yapan kısa bir video, biraz rahatsız edici idi. Gelişmekte olan ülkelerde çocukların görüntüleriyle başlayan video, ardından dans müziği eşliğinde iblisler gibi giyinmiş zengin sosyetenin dansetme görüntüleri ile devam ediyordu.

Garip bir karşılaştırma

ÜRPERTİCİ WEB SİTESİ

Etkinliğin resmi web sitesine bir bakış duruma daha da netlik kazandırıyor: Etkinlik %100 saklı seçkinler ve ritüellerinden esinleniyor. Web sitesi sizi bu görüntüyle karşılıyor.

10

Ürpertici yanıp sönen gözler - tek göz işareti.

Web sitesinin “Kıyafet” sekmesi aslında parti müdavimlerine ilham vermesi gereken görüntüleri içeren bir Pinterest sayfasıdır. Bu yılın teması “Post Modern Sürrealizm” idi. Ancak, seçilen görüntülere bakıldığında, burada daha belirgin bir tema ortaya çıkıyor:

Saklı seçkinler.

11_4

UNICEF'in Pinterest sayfasından bir ekran görüntüsü. Gözler ve Zihin kontrolü sembolizmi her yerdedir.

Daha da garip olan UNICEF'in Pinterest sayfasında Helene De Rothschild'in ev sahipliğini yaptığı 1972 Maskeli Balosundan birkaç fotoğraf olması. Birkaç yıl önce, bu tam olay hakkında bir makale yayınlamış ve bu balonun günümüz saklı seçişmişleri sembolizmine bir kılavuz görevi gördüğünü açıklamıştım.

12_5

UNICEF tarafından oluşturulan Pinterest sayfasında, Helene de Rothschild'in devasa boynuzları takması da dahil olmak üzere, Rothschild'in maskeli balosundan çeşitli resimler bulunmaktadır.

1a

Kostümünün tamamı ile. Ne kadar sevimli.

“Modern” saklı seçilmişler partilerinden farklı olmayarak, Rothschilds balosu sürrealizmi ince bir satanizm ve yamyamlıkla harmanlar.

1bPartide yemek masasında sahte kadavralar bulunuyordu.

1cAyrıca, çok sayıda parçalanmış bebek. UNICEF gibi bir organizasyon böyle bir olaydan esinlenmeli mi?

1d

Menüdeki ikinci öğe “lezzetli kadavraların kırılganlığı” şeklinde tercüme edilebilir. Elitler ve yamyamlık.

İşte UNICEF'in Pinterest sayfasındaki diğer görüntüler.

1e

Tilda Swinton ürpertici bir fotoğrafta.

1f

Alexander McQueen'in (seçkinlerin en sevilen gizli tasarımcısı) yarattığı bu kreasyon, % 100 zihin kontrolü hakkında.

1g

Moda defilelerinin büyük çoğunluğu zihin kontrolü sembolizmi hakkındadır.

1hPinterest sayfası ayrıca “Gizemlerin Eli” olarak bilinen gizli sembolden esinlenen bu Gucci reklamını da içeriyordu.

1iJohn Podesta'nın “Gizemlerin Elini” gösterdiği tuhaf bir resim.

Kısacası, UNICEF sayfası temel olarak şunları söylüyor: “Gizli elitin sapkın kültürüne tamamen bağlıyız”.

Bazıları şöyle söyleyebilir: “Çocuklar için olduğu sürece her şey iyidir”.

UNICEF gerçekten çocuklar için mi? 

UNICEF'İN GÜNDEMİ

UNICEF'in asıl hedefi II. Dünya Savaşı'nın kurbanlarına geçici acil yardım sağlamak iken, birkaç yıl sonra Birleşmiş Milletler Sisteminin kalıcı bir parçası haline geldi. O zamandan beri görevi yavaş yavaş çocukları kurtarmaktan “haklarını savunmaya” doğru değiştirildi.

UNICEF'in eleştirmenleri, ajansın ve Bellamy'nin siyasi nedenlere odaklanarak UNICEF'i çocukların hayatta kalması “temel işlevi”nden uzaklaştırarak krize katkıda bulunduğunu iddia ediyorlar.

Prestijli tıp derneği The Lancet'in editörü Richard Horton, Bellamy'nin ajansa verdiği yönü “utanç verici” olarak nitelendiren bir başyazı yayınladı.

Horton; Bellamy'ın “hak temelli yaklaşımı”nın (çocukların en basit hayatta kalma haklarına değil “haklarına” odaklanan), her yıl beş yaşından önce önlenebilir nedenlerden ölen tahmini 10 milyon çocuğa zarar verdiğini söyledi.

UNICEF'in “çocuk hakları” vizyonunun uygulanması da eleştirilere karşı kırılgandır. Gerçekten de, UNICEF'in Orta Vadeli Stratejik Planı, radikal feminist çizgileri içeren bir sosyal mühendislik kılavuzudur gibidir. Plan, “UNICEF, hem aile içinde hem de toplumda kız ve kadınların statüsünü artıracak yasal reformları ve politika ve programları benimsemeyi savunacak” der.

- UNICEF'in ‘haklar” odaklanması tümden yanlış, Wendy McElroy,

Örgüt kendisini yardım maskesiyle maskeli balolarda gizlerken, gerçek yüzü olan sahtekarlık, yolsuzluk ve çocukların karıştığı sayısız olayla ortaya çıkmıştır.

UNICEF, milyonlarca yetimin Batı dünyasındaki aileler tarafından evlat edinilmesini engellemesi yüzünden sıklıkla eleştirilmiştir. Bazı gruplar ise UNICEF'in “doğum kontrol ekipmanı dağıtıcısı, kürtaj yapıcı ve sterilizasyon sağlayıcılığı konusunda kötü ünlü ”aile planlaması” organizasyonlarının partneri haline geldiğini söylüyorlar.

2014 yılında 2.3 milyon kız ve kadına uygulanan tetanoz aşısında bir anti-fertilite ajanı bulunduğunda Kenya Katolik Doktorları Derneği UNICEF'i “gizli kitle sterilizasyon çalışması” yürütmekle suçladı.

Şubat 2018'de UNICEF, Birleşmiş Milletler'in kendi personeli tarafından cinsel istismara uğrayan çocukları korumadığını kabul etti.

Birleşmiş Milletler'in çocuk ajansı, Orta Afrika Cumhuriyeti'nde Fransız barış gücü askerleri tarafından tecavüze ve cinsel tacize uğradıklarını iddia eden çocuklara insani yardımda eksikliklerini itiraf etti.

Unicef ​​Hollanda tarafından yapılan bir açıklama, ajansın Afrika ülkesindeki barışı koruma görevlilerinin görevlerini suiistimal ettikleri iddiasıyla ilgili mağdurların bazılarına destek sağlamadaki başarısızlığının ilk kamuya açıklanmasıdır. Bu, yardım kuruluşları ve BM'nin kendi personeli içinde cinsel suistimal vakalarını önlemede başarısız kalındığı konusunun artarak gündeme geldiği bir sırada olmuştur.

Unicef'e, barışı koruma görevlileri tarafından istismar edildiğini söyleyen çocuklara verilen desteği denetleme görevi verildi.

- The Guardian, Unicef, barış gücü askerleri tarafından cinsel tacize uğradığı iddiasıyla mağdur olan çocuklarla ilgili başarısızlıkları kabul etti

Mart 2018'de UNICEF, çocukların “cinsel uyarmaya karşı erkek ve kadın tepkisini tanımlayabilmeleri” ve “cinsel hazzın temel unsurlarını anlayabilmeleri” için çağrıda bulunan “Uluslararası Cinsellik Eğitimi Teknik Rehberliği” ne imza attı. Bazı gruplar UNICEF'i “Çocukları cinselleştirmekle” suçladı.

1j

UNICEF'in 30 Mart'taki BM'deki ofisinde protesto eden bir grup kadın.

Belge ayrıca, bir kişinin “cinsiyet kimliği” nin biyolojik cinsiyetiyle eşleşmeyeceği fikrini de desteklemektedir. UNICEF, bunun anaokulundaki çocuklara “biyolojik cinsiyetleri ve cinsiyetleri (hissettikleri anlamında Ç.N.) hakkında ne hissettiklerini yansıtmaları” gerektiğini söyleyerek açıklamasını istiyor. Bu gerçekten bir öncelik olmalı mı? 

SONUÇ OLARAK

Bu makale ikinci derece ünlülerin şeytan boynuzları ve ters haçlarla yaptığı geçit töreninden gelişmekte olan ülkelerde yaşanan sosyal mühendisliğe gitti. Bu iki ayrı dünya arasındaki bağlantı açıktır:

Saklı seçkinler

Hayırseverlik kisvesi altında dünyanın en fakir ülkelerinde çok özel bir gündem yürütülürken, aynı örgüt Rothschild'in sözde-şeytani balolarından esinlenen partiler düzenliyor.

O maskelerin ardında gerçekte kimlerin gizlendiğini anlamak için yapmanız gereken tek şey noktaları birleştirmek

 

 

 

 

  1. NADA NADA

    BUNLAR ORGUTU PARA TOPLAMAK ICIN KURDULAR,YANI BEDAVACILAR.MAKSAT YARDIM FALAN DEGIL.BAKIN TURKIYE DAHIL YARDIM ADI ALTINDA PARA TOPLAYAN OZELLIKLE ALMANYA MANSELLI.VE YABANCI GENELI AMAERIKADA BULUNAN ULUSLAR ARASI YARDIM KURULUSLARININ NERDEYSE TOPLAMI YAHUDI KURULUSLARIDIR.ONLARA CALISIR ONLAR KURAR ONLAR GUL GIBI GECINIR GIDERLER.en ciddi islam i diye bildiklerimiz dahil benim anladigim gercek yardim kurluslari ucret almadan gercekten calisabiliyorsan ne ala gerisi seytana kalmis bir sultana besi banadan oteye gitmedigidir ne yazikki.soru su acaba hic yoktan dahami iyidir olmalari

YORUM YAP