Amerika adlı mafya liderinin alay konusu sefih halleri

Amerika adlı mafya liderinin alay konusu sefih halleri
05.10.2018 20:16:54

ABD Başkanı Donald Trump dün "Air Force One" uçağına binerken ayağının altında bir kağıt görüldü. Uçağın merdivenlerini çıkan Trump'ın ayakkabısına yağışan beyaz kağıtın hela kağıdı olduğu anlaşıldı. Araçtan çıkarak uçağa binen Trump'ın ayağında görülen kağıt alay konusu olurken, Amerika denilen mafyatik devletin aslında ne kadarda zavallı olduğu, başkanının ayağına yapışan kağıdı bile göremeyecek kadar ahmak olduklarını gözler önüne serdi. Merda ise bu zavallılığı "nasıl bulaştı sır"rına indirgedi. ABD'li muhalifler ise ayağındaki kağıdın Amerikan anayasası olduğunu yazdı.

ABD Başkanı Donald Trump dün Minneapolis eyaletindeki Saint Paul International Havalimanı'nda zırhlı aracından inerek, makam uçağı "Air Force One" binerken ilginç bir olay yaşandı. Uçağın merdivenlerini çıkan Trump'ın ayağına bir kağıt parçasının yapıştığı görüldü. 

ABD basını, Trump'ın ayağına yapışan ve tüm merdiven boyunca kendisine eşlik eden kağıt parçasının, tuvalet kağıdı olduğunu ileri sürdü. Trump tam uçağa girerken, ayakkabısına yapışan tuvalet kağıdından kurtuldu.

ABD Başkanı Donald Trump'tan sonra 4 kişi daha uçağa bindi. Yerdeki tuvalet kağıdını fark eden bir kişi, kağıdı yerden aldı. 

Olay ABD basınında geniş yer alırken, sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı ve yüzlerce kullanıcı Trump'la ilgili esprili yorumlarda bulundu.

YORUM YAP